Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérnék azoktol a kismamáktol...

Csoba ildiko kérdése:

Kérnék azoktol a kismamáktol reagálást, akibek 27hetes vababája, nagyon nyugis a pociba! Mindennap érzem, minden rendbe van, szEpen fejlődik, de nem rugkapál ugy ahogy egyesek irják! Másnak is van ilyen nyugis babája?

Figyelt kérdés
Ez nem jelenti azt hogy beteg lenne a baba?
2014. nov. 20. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem rúgkapál,elvétve vannak csak erős mozdulatai.Inkább mocorog,meg helyezkedik.De sz uh-k alapján teljesen egészséges.
2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt, ne aggodj.

En 26+5 vagyok, en is ugy vagyok, ahogy te. Mocorog a kicsi, minden nap, eleg sokat de nem olyan mertekben hogy "orditsak a fajdalomtol". Marmint pl a bordaimat meg a belso szerveimet nem rugdossa ki. Szerintem normalis, meg eleg sok helyuk van, majd ha nagyobbak lesznek kb 34-35.het utan szerintem mar jobban ill. sokkal erosebbnek fogjuk erezni a rugasokat. Addig az a lenyeg h mondennap mozogjon. Nekem van egy napi rutinja, amikor tobbet mozog, azokat szoktam figyelni h minden nap meglegyen a mozgas az "adott" idoben.

2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En is pont ebben a cipoben voltam, a 25 hettol ugy lelassult a babam es nen akart rugni csak mocorogni h megijedtem. Majd az mondtak ez normalis. Azota a 30 hetet betoltottem es beindult ismet, de most sem erosen rug kapal hanem helyezkedik forolodik, de nagyon eros a mozgasa.

Nyugi! Minden rendben van! Az a lenyeg h erezd!:)

Udv: 30hkm

2014. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a baba, kb. a 30.hétig. Azóta érzem, hogy nagyon nagyot nőtt, és ez a mozgásain is látszódik és érződik. Jobban örültem, amikor még csak kapargászott és néha-néha odarúgott egy picit. :D

Ettől függetlenül most sem fáj hű de nagyon, csak erősebben érzem. És ugyanolyan alvós maradt. Naponta nagyjából 3-szor, ha bejelentkezik.

2014. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtato hozzászolásokat!:) Kicsit nyugodtabb vagyok hogy másnak is van "lusti babája!"
2014. nov. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!