Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos nem lát semmit? Kezdjek...

Orvos nem lát semmit? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Okt 16-án volt meg utoljára nov 15-én halvány pozi majd hétfőn es kedden erős pozi lett... A férjem nem mer addig örülni amíg orvos nem látott így ma elmentem 5 hetesen... Méhen belül es kívül sem látott semmit...holnap vizelet teszt hétfőn eredmény es utána kell az orvosomat felhívom...nagyon bosszant mert tüneteim vannak...volt valakinek hasonló problémája? Mi lett utána? Ja holnap tesztelek en is reggel es a papíromon az endometrium vastagsága 13mm


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. nov. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

szióka

én is 5hetesen mentem,megvastagodott nyálkahártya volt.

6hetesen petezsák szikhólyaggal,és 7hetesen kisbaba szívhanggal :)

túl korán mentél,ennyi :)

35hkm

2014. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, koran mentel. A nyalkahartya vastagsaga jo, ez 4 hetes tehessegnek felel meg, sztem annyi is vagy, ot hetesen mar petezsak latszik. Nem biztos, hogy kozepidos volt az ovud. Probalj megnyogodni! Sok boldogsagot!
2014. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) akkor ezek szerint november 4-ént fogant a baba? Azóta nem voltunk együtt...
2014. nov. 20. 19:35
 4/51 anonim ***** válasza:
41%
Lehetséges. Nekem március 20-án volt az utolsó mensim,és ápr 4-én fogant :)
2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

hát ez érdekes...

nekem 4 hetesen már megmondták,hogy méhen belül van,de menjek vissza 10 nap múlva mert akkor tudnak többet mondani. visszamentem a 6-ik héten és akkor már volt szívhang is.a doki is furcsállta,hogy már látszik, meg,hogy a teszt egyáltalán kimutatta. milyen ultrahangot csinált? a hasadon vagy a hüvelyben?

2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh volt...es en azt nem értem h ha nov 4 akkor nov 18 az a 13. Dpo volt es akkor a normál teszt olyan erős volt mint a kontroll csík...
2014. nov. 20. 19:47
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, gépfüggő is a dolog, a te dokidnak ezek szerint elég jó ultrahang gépe van, régebbi, rosszabb típussal van, hogy a 6. hétig semmit nem látnak. Az én dokimnak is béna gépe van, épp ezért én csak 7 hetesen megyek (most 6 hetes vagyok).


Kérdező, legjobb esetben is 5 hetes vagy, ha nem pont középidőben volt peteérésed, még annyi se, úgyhogy ne aggódj, teljesen normális, hogy csak vastag nyálkahártyát lát. A vizeletből majd kimutatják a terhességet, és akkor visszahív a dokid későbbre, mikor már látni is lehet valamit. Nyugi, 3 teszt nem téved, főleg, ha szépen erősödik :) Nekem is a nemvárt után 1 nappal már egyforma volt a két csík majdnem, pár napra rá már erősebb a tesztcsík a kontrollnál, de már a nemvárt előtt 4 (!) nappal mutatta a teszt halványan, aztán hamar beerősödött teljesen. :)

2014. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedek, mar kezdtük "beleélni" magunkat :)
2014. nov. 20. 19:58
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes voltam és barnáztam, igaz csak pár cseppet, de mivel első baba elment rohantam a dokimhoz!Nem látott semmit egy kis felritkuláson kívül, mivel a tesztek pozítivak voltak, azt mondta valószínű elindult a folyamat,de abba is maradt.Megint nem sikerült,mert petezsáknak azért már látszódnia kellene.Nem hittem neki,éreztem,hogy terhes vagyok,mondanom sem kellett mindenki hülyének nézett, de továbbra sem jött meg,tesztek pozitívak voltak és 2 hét múlva kezdődtek a rosszullétek,visszamentem a dokihoz 6 hetes terhességet állapított meg szívhanggal.Apának tátva maradt a szája az uh kép láttán.Már 6 hónapos a kislányom!Nyugi!Minden rendben lesz!
2014. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
20%
egyébként hallottam olyanról,hogy vmi miatt a szervezetedben elkezd termelődni a hcg és lehet pozitív a teszt. pasiknál pl. a hererákot mutatja ki a pozitív terhességi teszt
2014. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!