Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem egyre rémesebben...

A férjem egyre rémesebben viselkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, a férjem pánikol, ami a hetedik hónapra sem enyhült. Menekül minden felelősség elől, s a vonzó férfi, akihez anno hozzámentem, az elmúlt 6 hónapban tökéletesen visszasüllyedt a 4 éves szintjére, a munkáját is elvesztette, engem pedig büntet, amiért 35 évesen kelepcébe csaltam, és apát csináltam belőle, s nem voltam tekintettel arra, hogy ő még "élne" további 5-10 évet. Minden napos hisztériára már a családja, barátai is kezdenek ferde szemmel nézni, de ő szentül meg van győződve róla, hogy egy áldozat, és lassan hetedik hónapja úgy viselkedik, mint egy óvodás. Már nem sokáig bírom. Bár ha így megy tovább, gyerek születése után tuti lelép.

2014. nov. 22. 11:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Terveztétek a gyereket? Mióta vagytok együtt? Hogy kezeled a pánikját?
2014. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

én mindig olyanokat meséltem a páromnak, hogy a pozitív oldalát lássa

hogy nézd itt leszel te kicsiben, majd játszunk rengetegeteg, olyan buli lesz, megyünk mindenhova, majd tanítanod kell a te nyelvedre(nem magyar), sokat beszélni neki, te leszel neki a mindenható hős :)


az első 2d-s uh-s képről is úgy magyaráztam, hogy nézd csupasz popsiját muatatja neked :)


semmi gond nem volt

2014. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Add ki az útját még most!Egy hét múlva észhez tér!
2014. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%
*igen az apák is olyanok mint a gyerekek, megijednek mindentől, nembaj, mert ez azt jelenti, tisztában van azzal mekkora felelősség, és az jó, a másik oldalát kell erősíteni.
2014. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
mellesleg tény, hogy az apákat is fel kell készíteni lelkileg, pláne még a szülésre is..
2014. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

Terveztétek?

Mondjuk én találkoztam olyannal is, ahol apuka nagyon tervezte, aztán félidőben lelépett, mert nem akart még apa lenni...

2014. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Gyereket nem terveztük, de örültünk neki. Én másik városban dolgoztam, hetente találkoztunk, de kérésére a 12. hét után táppénzre mentem és hazaköltöztem. Azóta egyre kibírhatatlanabb. Próbáltam kedvesen rávilágítani, milyen jó lesz, most pedig milyen izgalmas. Vettem neki könyveket is, hogy együtt olvasgassunk, de bele sem akar nézni. Amint meghallja, hogy mennyibe kerül a pelenka, mennyit sír egy baba, rögtön hisztizni kezd, hogy mit tettem vele. Éjszakára rendszeresen heti 3-4 alkalommal kimarad, közben kirúgták. És persze mindez az én hibám.
2014. nov. 22. 11:30
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Jaaa,hogy még csak most költöztetek össze?
2014. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen háttérrel nem lesz csoda, ha lelép sajnos. Akkor is normális, ha megijed, ha tervezett baba volt. De így, hogy ö nem is akarta...remélem lesz segítséged a szülés után, mert ha a baba születése nem változtatja meg (vannak ilyen csodák...meglátja a babát, és beleszeret), akkor csak a hátát fogod látni.
2014. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Szépen tűröd a beszólogatásokat, én a helyedben szélnek ereszteném, menjen, csak nyugtom legyen. Egy ilyen kapcsolatra nem vállaltam volna, de ha már utána vagyunk, akkor a nyugalomra törekednék, és berendezkednék az egyedülálló szülői életre, mert amúgy is ez lesz a vége, de addig legalább rendbe jössz nagyjából és magad mögött hagyod.
2014. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!