Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hulye kerdes, szules es infuzio?

Hulye kerdes, szules es infuzio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi a hulye kerdesert, de azo gondolkodtam el hogy szuleskor az infuziot hova kotik be? A kezfejre az alkarba vagy konyokhajlatba?

Bocsi ha hulyeseget kerdeztem..csak van amelyiket nem birom elviselni es erre nem gondoltam.

Koszi a valaszokat!!



2014. nov. 22. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a kézfejbe is kaptam és oda is ahol a vért veszik. Nem volt kellemes.
2014. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hol találnak vénát.A hajlatot nem szeretjük,mert hamar tönkre megye benne a branül.Én személy szerint alkarba szeretem a legjobban,mert ott nem zavaró,és kevésbé fáj a behelyezése,mint kézfejbe.Ha van lehetőség alkarba én midig odateszem,ha nincs akkor kézfej,és ha tényleg nincs semmi a hajlaton kívül,akkor teszem oda.De ezt is embere válogatja.Valaki az első vénába amit meglát.Persze függ attól is,hogy mennyire sürgős,hogy véna legyen biztosítva.Ha nagyon akutan kell én sem figyelem hova szúrom,az első véna amit meglátok,és kész.Nem nézegetem órákig a beteg kezét.
2014. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a valaszokat!

Na igen..a kezfej az amitol felek.Alkar es hajlat oke..de a kezfejtol valahogy a hideg raz..persze ez csak mellekes.

Ha oda kell akkor oda adjak!:)

Koszonom!

31hkm

2014. nov. 22. 14:28
 4/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Egyébként erre én is kíváncsi vagyok,mert nagyon rosszak a vénáim.Szintén 31 hetes kismama vagyok.Hát majd meglátjuk,milyen mikor a hóhért akasztják. :)
2014. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!:)

Hat az en venaim se teljesen lathatok..hajlatban pl vervetelnel megtalaljak konnyen, de pl az alkaromban egy venat nem latok csak a csuklomban..na azt se birnam elviselni!:)

Amugy te apolono vagy?

Hat akkor nemsoka neked is itt az ido. Mikorra varod? Kislany kisfiu?

2014. nov. 22. 14:46
 6/17 anonim ***** válasza:
konyokhoz akartak de nem volt jo es kezfejbe adtak. azt mondtak kezfejbe kellemetlenebb...hat sztem sokkal jobb volt mint a konyokhajlatba.
2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kézfejbe kötötték.
2014. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem meg tűfóbiám is van, kéfejbe nyomták fel de úgy éreztem recsepgetik ropogtatják szét az egész kéfejem és egészen felvezetig csuklóig is, minta ott akarnának kikötözni hogy átfűznek rajtam valamit, at hittem nm élem túl, hatalmas önuralom kellett ahhoz, hogy ne csináljak belőle cirkuszt, ne égessem le magam, csak annyit nyavajogtam, hogy nagyon fáj, mit csinál maga?!nekem rosszabb volt, komolyan, mint maga a vajúdás és szülés együtt.

na meg hogy utána nem vették ki a kanült. azt mondták 24 óráig benne kell lenni, úgy kellett fürdetnem, öltöztetnem a babát a vér ahogy megfeszült a véna, mindig bele ömlött abba a csőbe, aminek kupak volt a végén, annyit nyarvogtam, hogy az ápolók azért se akarták már kivenni.

2014. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Igen ápolónőként dolgozom,igaz most már 2 hónapja táppénzen vagyok.január 21-re várjuk az első babánkat,kislány lesz állítólag.
2014. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*most nézem a google-n jó hosszú tű, még jó, hogy azt nem tudtam legalább...
2014. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!