Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek ismerős terhesség alatt...

Kinek ismerős terhesség alatt a hüvelyben (talán kicsit feljebb) szúró fájdalom mozgás közben?

Figyelt kérdés

sziasztok

nemsokára töltöm a 36.hetet és egyre többször érzem,hogy a hüvelyemben mintha forgatnának egy kést. Ha megállok egy pillanatra elmúlik,de ha tovább megyek,megint előjön. Ilyenkor leülök pihenni,lefekszem egy kicsit uána megint nem érzem.. Most akartam lemenni vásárolni de megint nem tudok elindulni olyan rossz. Kinél mit jelzett ez a fájdalom,HA volt ilyen? előre is köszönöm :)


2014. nov. 22. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a vége fele de soha nem tutam mitől van.Szerintem ez már természetes így a vége fele.Ilyenkor már általába be van ékelődve a feje és nehezedik a súlya se 2 kiló már.
2014. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!