Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemenyedes, joslo, mehszaj...

Kemenyedes, joslo, mehszaj nyilas, szules megindulas, szekelesi hasfajas? Kis segitseget szeretnek! 31hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elore is bocsi ha hosszu leszek, es hulyeseget kerdeznek.

Mar a 31 hetben vagyok de meg most sem vagyok tisztaban nehany dologgal.

Fogalmam sincs van e kemenyedesem. Szoktam olyan erzest erezni mintha valami huzna a hasam lefele es mintha csomba lenne, de ezt altalaban ha uton vagyok. Ez lenne a kemenyedes? Ugye van olyan is mint amikor ugy erzem magam mintha ki akatnak durranni ugy feszul a hasam. Ez mi lenne es mitol van?

A joslo fajasnal mire szamitsak?

Szoktam erezni az alhasamban kozepen a mehszaj kornyeken.mde lehet h a mehszajban szuro nyilalo erzest. Ez nem allando..neha neha jelentkezik. A derekam a terhesseg kezdete ota faj, igy azt nem tudom figyelembe venni. Es neha olyan fajta hasfajas kap el mint amikor menni kell wcre..olyan csikaro erzes, van amikor tenyleg menni kell de van amikor semmi.

Olvastam hogy a joslo mensis gorcs, es allitolag nem folyamatos fajfalom. Ha nekem kicsit fajdogal a hasam az altalaban folyamatos szunet nelkuli volt.

Nem tudom a mehszaj nyilasat lehet e erezni mert 20 hetesen nezett utoljara a doki es azota nem tudok semmit a mehszajrol hiaba mondtam h szur neha lent.

Akinek van ideje es kedve leirna nekem a sajat tapasztalatait?

Meg egy utolso kerdes. Amikor a baba nagyon lent mozog olyan kellemetlen erzest erzek a mehszajamnal..mintha kapargatna..ezt a baba okozza vagy esetleg masrol van szo?

Kb olyan erzes mint amikor a tampont kicsot melyebbre sikerul tenni..es eleri a mehszajat..nem faj de kellemetlen!

Koszonom mindenkinek aki valaszol!

31hkm



2014. nov. 22. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Jajj most olvasom a sok helyesirasi hibat, bocsi csak telorol vagyok.

Az elejen a csomba az csomoba akart lenni!:)

2014. nov. 22. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyanitom hogy van keményedésed! Magnéziumot szedsz?

Jósló... nem jósló... ilyenkor a terhesség "teher" ,fájhat itt ott ez természetes! Nem minden napi "helyzetben" van a tested.Reagál rá ezt tök mindegy minek nevezzük :)

NYUGI!

2014. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A keményedés olyasmi, mint ahogy leíratad, én inkább úgy írnám le, hogy feszül, nehezedik, és ha a kezedet ráteszed, bár ezt anélkül is érzed kemény.

A jósló fájás olyan lesz, mint az igazi, csak az igazi majd egyre sűrűbb, rendszeres időközönként jön, és egyre tovább tart majd, de az igazi az majdnem egy perces. A inkább rövidebb, nem rendszeres, és idővel nem sűrűsödik.

Olyan érzés, hogy hátulról a derekadból, a csípődön keresztül jön előre, mint egy nagy övet érzed a fájdalmat, rendkívül sodró érzés és magával ragadó, olyan menzis görcsös, de azt hatványozva.


Amiket leírsz fájdalmak teljesen normálisak.


Anyuka és 39h kismama

2014. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!