Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tantum Verde szopogató tablett...

Tantum Verde szopogató tablettát lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 16:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hurrá, ezt ajánlották a gyógyszertárban, de a betegtájékoztató alapján nem volt egyértelmű nekem sem :/

Tudsz vmi torokfertőtlenítő tablettát, ami hasonló és lehet szedni?

2014. nov. 22. 16:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Pedig mindenhol ezt ajánlják,gyógyszerész is és orvos is.Nekem is ezt adták,de semmit nem ért.Így mikor mentem,hogy adjanak mást,közölték csak ez vagy semmi,akkor a gyógyteákat javasoltál.
2014. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem pont azt mondták, hogy nem szabad ezt sem, strepsilst sem. Nekem izlandi zuzmos szopogató tablettát ajanlottak. Nagyon bevált, nem terhesen is ezt használom már.
2014. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
és akkor mit lehet használni?? nekem nagyon bevan gyulladva a torkom, nyelni is alig tudok! segítsetek:(
2014. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyteákat javasoltak.Vettem bioboltban zacskósból csipkebogyót,kamillát és bodzát.Ennek kombinációját ittam.Nekem bevált.
2014. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Izlandi zuzmót szedtem én is még a terhességem előtt, az tényleg jó. Akkor azt tuti, hogy lehet? Én 7 hetes terhes vagyok...

Na most még idegesebb vagyok, vettünk Rubophent is, ha netán belázasodnék, persze ezt is a gyógyszerész ajánlotta. Elolvastam a használati útmutatót, az első harmadban csak kifejezetten orvosi utasításra lehet szedni, mert károsodhat a magzat.

A drágalátós gyógyszerész miatt kidobtunk 4eFt-ot az ablakon (persze a férjem a blokkot nem rakta el...).


Lázcsillapítóból melyiket lehet szedni?

2014. nov. 22. 16:59
 8/24 anonim ***** válasza:
Én szedtem a Tantum Verdét, használt. Egyébként Hársavirág teát ajánlanék és sós öblögetést
2014. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Erről is megoszlanak a vélemények.Nekem a paracetamolt javasolták,és azt mondták,hogy például az algopyrin tiltó listás.Másnak meg azt ajánlják.Én Ben-Uron-t szedtem végig ha szükség volt rá.Nekem ezt ajánlották,egyébként az paracetamol.
2014. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekem a strepsils-t ajánlott a doki.
2014. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!