Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon hany hetes terhes lehetek?

Nikky9911 kérdése:

Vajon hany hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Pco nevu betegsegben szenvedek kb 7-8 honapja nem volt havi verzesem! Kb 5 hete csinaltam egy tesztet es pozitiv lett! Angliban elek itt sajnos nem igazan csinalnak uh-t 12 hetes korig! Mikor en mentem orvoshoz en ugy szamoltam h kb 6 hetes terhes lehetek a tesztek alapjan!!! Igen am csak h nott a hasam szemmel lathatoan erzem is egy kicsit husibb vagyok....soot ereztem mintha megmozdult volna a baba egy buborekolo erzest ereztem! En ugy gondolom h ez nem 9 hetes terhesseg jelei! Elvileg az en szamitassaimmal most 9 hetes vagyok, de mint mondtam 7-8 honapja nem volt verzesem!

2014. nov. 22. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kint nincs magánorvos, aki kérhetne egy labort? Nem néz rá senki a terhes nőkre az első trimeszterben pénzért sem? Azért nagyon nem mindegy, hogy félidős vagy vagy 3 napos terhes. Én is PCOS vagyok, megértem a dilemmát, de ez nem egy elhanyagolható részlet. Már csak azért sem, mert kell a vizsgálat, hogy mindketten jól vagytok-e!
2014. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat az az igazsag h nem igazan allunk ugy anyagilag h magan orvoshoz menjek!de valoban bosszanto az itteni rendszer 3 hetet vartam h beszeljek orvossal soot ugy kellett tobbszor szolnom h he bakker terhes vagyok sooot e melle beteg is!! Igen valoban nagy dilemaban vagyok mivel ha a hasamra fekszek nyomast erzek es mostmar nem is kell rafekudnom es nyom.....es igen aggodom h ha netan tobb hetes vagyok h a vizsgalatok elmaradtak mert ha baj van akkor igy nehez lesz tenni barmit is!
2014. nov. 22. 23:58
 3/12 anonim ***** válasza:
A clearblue digitális terhességi teszt kiírja, hogy hány hetes vagy, de szerintem az sem működik már mondjuk 4-5 hós terhesen, csak az elején, de esetleg ez megoldás lehet. Nekem 15-17 hetes terhesen lett olyan hasam, amire nyomott ráfeküdni, de minden ember más. Te otthon nemigen fogod tudni megállapítani, hogy hány hetes vagy, sajnos. Ehhez doki kell.
2014. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem álltok úgy anyagilag hogy akartok egy gyereket felnevelni?

Valahogy ha más út mód nincs szedjétek össze a pénzt a magándokihoz és nézzen meg valaki, mert nagyon nem mindegy. Vagy elmész orvoshoz és közlöd vele szerinted már elmúltál 12 hetes nézzen meg.

2014. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzetek, akkor várjatok, pár hét múlva kiderül.


Ha voltál dokinál, annyit azért tapintással is meg tud mondani, hogy pár hetes vagy, vagy sok hónapos :) Bocsi. Szerintem, csak beképzeled magadnak a tüneteket. VOltál dokinál? Mármint UH-án kívül?

2014. nov. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos terhességnél nincs rugdosás és jelentősen nagyobb has sem. SZinte észrevehetetlen. Max. reggeli hányingered lehet.
2014. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Szinten anglia szinten pcos vagyok. Van eary scan de nem fognak elkuldeni mert nem indokolt. En 4+ hetes vagyok,(3.baba) latvanyosan Nott a hasam, de ez csak puffadas. Nem kell maganorvos csak egz babamozi kb £100 attol fugg hol eltek (London dragabb). Mindenkeppen megeri elmenni ha ennyire bizonytslan vagy! Majd ird meg mi volt 😊 gondtalan babavarast
2014. nov. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja meg annyit irnek, hogy aki tamadolag lepett fel a kerdezo ellen......nagyon az otthoni dolgokbol indultok ki. Persze nem tudjatok az itteni rendszert, de ettol meg nem kell rogton negativkodni. Itt elmesz haziorvoshoz aki a szamitogepen kiszamolja hany hetes vagy es mikor szulsz gratulal es mehetsz haaza. Nem nyul hozzad max kezetfog veled ha nagyon kozvetlen. A 12. Hetig semmit nem csinalnak. Huvelyi vizsgalat nincs a szulesig es van 2db uh. Vedonovel talalkozunk tobbszor aki vernyomast mer vizeletben cukrot es feherjet mer szivhangot hallgat. Centivel lemeri a hasad hosszat, hogy kb mekkora a mehed es ennyi. Szules elott kezzel kitapintjak, hogy fej vagy farvegu a baba esetleg haratban fekszik-e. Nincs orvos a szulesnel ha minden rendben van. A kitolasig a kiseroddel vagy es x idonkent mennek vizsgalni hol jar a tagulas. Magan orvos sok ezer font egy maganklinikan(onnantol a magan korhazba kell jarni) Nem ugy van, hogy lecsengetsz 20 ezer ft-t es megnezi a babat utanna meg szulsz ahol es akivel akarsz. Ezt csak azert irtam le, hogy ne bantsatok mert nem fogad maganorvost nem hiszem, hogy barmelyikotoknek lenne ennyi penze arra, hogy kideritse hany hetes terhes. Viszont a babamozi megfizetheto es oda en is ajanlom, hogy elmenj!
2014. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan Mo-on voltam Sztk-ban vizsgálaton (először 10 hetesen) és nem csinàlt uh-t...mondván hogy 2 hét múlva úgyis megyek a genetikaira. Tehát csak kézzel vizsgált, és úgy tippelt 11 hétre (akkor már elég jól ki tudják tapintani, és elég nagy a méh is)!

A magzatmozgást én első babámnál a 16. Héten éreztem de még akkor is picike hasam volt. Menj el mostanában, hátha többet tudnak mondani.

2014. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Eloszor hadd valaszoljak azoknak akik negativ velemenyt irtak ! Itt angliaban tobb 1000 font egy magan orvos! Van hol laknom nem ehezek stb! A tuneteket nem bebeszeltem magamnak ereztem amit ereztem! Azoknak akik normalisan valaszoltak nagyon szepen koszonom pentekenmegyunk vedonohoz szolni fogok neki es remelhetoleg hamar elkuld uh-ra h megtudjam mekkora illetve hany hetes a baba!!
2014. nov. 23. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!