Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen vérzés. Mire számítsak?

6 hetesen vérzés. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Roviden a tortenet. 10 pozitiv teszt utan elmentem az orvoshoz 3 nap kesessel. Akkor voltam 4 hetes kb. Hasi uh -ot csinalt de nem latott semmit. Azt mondta menjek vissza ket het mulva. Idopontom jovohet szerdara van. Hamarabb nem kaptam. Volt meg itthon egy tedzt tegnap este megcsinaltam rogton kijott a masodik csik. Ma viszont delelott elkezdtem verezni es keso delutanig tartott. Friss piros volt. Nem gorcsoltem nem fajt a hasam talan egyszer lehetett erezni minimalisan. Mi lehet ebbol?
2014. nov. 23. 00:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De azért, mikor a vérzést tapasztaltad, lepihentél? Nem volt darabos? Akármi is lehet. Azért az biztató, hogy görcseid nem voltak. Lehet az elmaradt menzesz egy csökevénye, vagy lehet egy haematóma ürülése, bár ha doki nem látott ilyet, akkor az nem lehet talán.Erősen véreztél? Azt nem írtad. Nem jó, ha friss piros, de biztató, hogy nem darabos. Szóval akármi lehet, szorítok Neked!
2014. nov. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy ha netán hőemelkedésed, lázad lenne vagy bűzös folyás, vér, azonnal menj dokihoz. Talán már a vérzéskor jó lett volna felhívni az ügyeletet.
2014. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azonnal menj be a kórházba!Terhesen semmilyen vérzés nem jelent jót!
2014. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért nem mész be a kórházba? Ott meg tud vizsgálni a doki, csinál ultrahangot és megmondja, mi a helyzet. Mi itt legfeljebb tippelni tudunk.

Én is 6 hetesen véreztem, rögtön rohantunk a kórházba, szerencsére megmaradt a baba. De sokaknak sajnos nem.

2014. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Menj kórházba! Ha vérzel még az Sztk-ban is soron kívül fogadnak! Minek ennyi teszt egyébként a 3. napnál? Ne stresszeld magad a tesztekkel, mert többet árt!
2014. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azonnal korhaz!
2014. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk gyerek lett egy ilyen történetből. Egy haematóma okozta. Menj
2014. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, és megfognak nézni.
2014. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pihentem amennyit lehetett a gyerekek mellett. Nem volt nagyon erős vérzés, és nem volt darabos sem.

Este fürdés óta már egy csepp sincs! Ha ma megint elkezdődne, megnézetem magam!

2014. nov. 23. 08:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Bator vagy! Remeljuk nem lesz semmi baj, en mindenkeppen bementem volna a kirhazba.
2014. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!