Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházba járhatok nőgyógyász...

Kórházba járhatok nőgyógyász szakrendelésre?

Figyelt kérdés
Nincs rávaló pénzem,nem akarok orvost fogadni,az Sztk-s doki meg durva és nemtörődöm.A kórházban fogadniuk kell,igaz?
2014. nov. 23. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a kórházban? Terhesgondozást a terhesgondozóban csinálnak. Nálunk ez helyileg a kórházban van, de nem a kórházi osztáyon. Melyik városról van szó?
2014. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szolnok
2014. nov. 23. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
több doki van az sztk-ban, meg is szokták kérdezni kihez akar járni, válassz másikat
2014. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt meg csak megsúgom, hogy nem mindig a kedves, cuki dokik a legjobbak

van, hogy a "durva, nem törődöm" sakmailag jobban oda figyel az egészségre.

csak példa: a magándokim UH-n nem is foglalkozott azzal, hogy érik a méhlepény és korán, az én durva nem törődöm sztk-s terhesgondoóm viszont azonnal írt fel vérkeringés javítót, és annyi volt csak, hogy köszöntem, odaadtam a magán papírját, megvizsgált és már írta is fel.két szó nem volt szinte kötünk.

ki is akadtam, hogy a magánnál meg fizetek és még annyit sem mondott, hogy lehet ez ellen tenni, segíteni a méhlepény munkáját, vag yakármi.

2014. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs több doki az sztk-ban!
2014. nov. 23. 13:02
 6/7 A kérdező kommentje:
A kórházban van szakrendelés is.
2014. nov. 23. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a kórház szakrendelésére és ott kérdezd meg. Nálunk is van az SZTK-ban is és a kórházban is. De nálunk pl. úgy van, hogy a 12. heti és 18. heti ultrahangot a kórházban csinálják, a 30. heti é 36.hetit pedig az SZTK-ban. Nem tudom miért, de így van. Egyéb vizsgálatokra inkább az SZTK-ba küldenek. Kórházban még az NST-t csinálják a 35. héttől.

Szerintem kérdezd meg nálatok a kórházban, hogy járhatsz-e oda terhesgondozásra.

Mert nálunk pl. van Nővédelmi Központ is és a helyi lakosoknak és néhány vidéknek ott csinálják a terhesgondozást, az NST-n kívűl, mindent ott csinálnak és a kórházban és az SZTK-ban pedig a vidékieket fogadják, de mehet helyi is. Tehát mindenhol máshogy működik szerintem, inkább a kórházat kérdezd meg.

2014. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!