Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhességi teszt nagyon...

Ha a terhességi teszt nagyon hamar lesz erős, akkor jó esély van rá, hogy jól fejlődik a baba? Vagy ennek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt már 3 nappal látszott a teszten halványan, a nemvárt napján már egyforma lett a két csík, két nappal később a babás csík még erősebb is. Volt egy missed abom már, az a baba az orvos szerint valószínű az elejétől nem fejlődött rendesen, ott csak 2 hét alatt lett egyforma a két csík, emiatt kérdezem.
2014. nov. 23. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmi köze hozzá
2014. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A teszt a hcg-t mutatja,nem a baba állapotát!
2014. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt tartom valószínúnek,hogy inkább hamarabb fogant azért látszódott már nem várt előtt.Vagy a másik opció leht,h ikrek.
2014. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy a hcg-t mutatja a teszt, azt gondoltam, hogy nem élő baba talán nem termeli olyan mértékben a hcg-t.
2014. nov. 23. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól gondolod!! Mindenképp jó jel,ha szép erős a teszt ilyen korán :)

Gratulálok!!!!!!!!

2014. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magas hcg szint mindenképp bizakodásra ad okot, azzal együtt, hogy esélyt is a komolyabb terhességi rosszullétekre, de gondolom, ha ezen múlik, te azt úgysem bánod! :) Jó babavárást!
2014. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem, nem bánnám, de egyébként nem vészes. Nem mondom, hogy nem vagyok rosszul, fáj a mellem, szinte folyamatosan émelygek, szagundorom van elég komolyan és totál álomkóros vagyok, de a konkrét hányinger szerencsére elmúlik néha, hányni nem hányok (még). Amúgy nem most teszteltem pozit, 6+3 hetes vagyok mensi szerint, csak a héten megyek dokihoz, és hát addig is eléggé aggódom. De köszönöm a biztatás, remélem minden rendben lesz.
2014. nov. 23. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt napján nagyon erős volt a csík, utána pár nappal pedig még erősebb. Az nálam nem játszik, (vagy pedig semmi köze a dologhoz), hogy korábban volt peteérés, mert én elvileg pont 7 hetesen mentem először dokihoz, amikor ő azt állapította meg, hogy csak 6+3 hetes vagyok. Tehát inkább fiatalabb volt, mint lennie kellett volna. Szívhang még nem volt ekkor, remélem a köv vizsgálaton már lesz. Ja és ikrek sem lettek az erős csíkból :)
2014. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!