Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tunet lenne?

Terhességi tunet lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon feszül a mellem és a mellbimbóm nagyon besötétedett viszont az aktus amiből baba foganhatott még csak egy hete történt.Bàr én nem tartom valószinunek,hàtha jelentkeztek valakinél ilyen hamar a "tünetek".Csinàltam ma reggel tesztet ami természetesen negativ lett.Viszont akkor mi történik?

2014. nov. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel!Én hasszurkákat éreztem,rögtön tudtam,hogy itt a bébi:)
2014. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a leghamarabbi tünetem is csak 5.héten kezdődött,és 10hétig éjjel,nappal szenvedtem.

viszont,nekem annyi volt a "tünet",amíg még csak a beágyazódás volt,meg a nemvárt előtt pár nappal,hogy nem tudtam cukrosat inni. álandóan mindenkitől hideg,mentes ásványvizet kértem(étteremben dolgozom)

mikor eljött a nemvárt napja,éreztem,hogy baba van. ne kérdezd honnan :)

36hkm

2014. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy héttel az aktus után még be sem ágyazódott, azaz még létre sem jött terhesség. A bimbósötétedéshez idő kell és hormonok.
2014. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhességi tünet.
2014. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!