Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz baba ebből?...

Szerintetek lesz baba ebből? Tudom hogy korán mentem.

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál. 5hetes vagyok éppen. Pozitív teszt meg az összes terhes tünet meg van. :) Az uh-n ma csak annyit látott a doki hogy 23mm-es a nyálkahártyám és mosolyogva meg jegyezte hogy kicsit korán mentem de nagyon úgy néz ki hogy lesz ebből valami! :) Pénteken kell vissza mennem. Szerintetek akkor már fog látszódni valami?

2014. nov. 24. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fog, lehet, hogy nem. Nekem innentől még 2 hét kellett :-) nagyon idegőrlő volt!

Drukkolok, csak pozitívan!

2014. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem pozitív lenni! :D
2014. nov. 24. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit korai a péntek szerintem. A 23 mm-es nyh. nagyon bíztató! :) Nekem 5+3 naposan már látszottak a petezsákok. (Ikrek)
2014. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát félek is hogy megint nem fog látni semmit! :( De a doki azt mondta hogy péntek akkor péntek! :D
2014. nov. 24. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lát semmit, mész jövő héten is! Emiatt ne aggódj! :)
2014. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+2-n volt szívhang is. Attól is függ, milyen gépe van, ill. hogy hasi vagy hüvelyi uh-t csinál. Teljesen jók az eredményeid, majd látszani is fog, felesleges aggódni miatta, minden rendben van és lesz! Persze, hogy baba, csak 5. héten még nem sok minden látszik! :) Nyugi!
2014. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Annyira aranyosak vagytok! :) Már 2,5éve várunk erre a kis csodára!:) Ment mindenkinek a zöld kezecske és további szép estét nektek! :)
2014. nov. 24. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kedden 2 mm-es petezsákgyanút látott, pénteken 4mm-es szabályos petezsákot. Rengeteget fejlődik ilyenkor még. Szerintem péntek nem hamar, lehet akkor lár lesz vmi, de ha nem, akkor se keseredj el. Csak pozitívan :D
2014. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Agnes18 válasza:
Szia. Én 8 hetesen voltam elősször dokinál, de még engem is vissza hivott. tegnap voltam vissza, minden rendben van, ne aggódj nem lessz semmi baj. :)
2014. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!