Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív lett a teszt, lehetek...

Negatív lett a teszt, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Céges szűrővizsgálat keretében ma voltam hasi ultrahangon, ahol az orvos aki vizsgált azt mondta, hogy valószínű terhes vagyok, mert valamit lát ami olyan, mit egy korai terhesség. Menstruációm 2 hete volt, csináltam most egy tesztet, ami negatív lett. Magamon sem érzek semmit olyat, ami arra utalna hogy terhes lennék. A párommal mikor együtt voltunk mindig vigyáztunk, persze tudom, hogy semmi sem 100%.

Ha meg mégsem baba, akkor mit láthattak az ultrahangon?


2014. nov. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció után két héttel ovuláció környékén vagy, el se tudom képzelni, hogy látott az orvos. Ha még az előző ciklusban lettél babás, akkor most lennél kb. 6 hetes, az meg már elég egyértelmű az Uh-n. Hát, ha nagyon idegesít, akkor menj el nőgyógyászhoz, ha nem, akkor tesztelj a köv. esedékes mensinél.
2014. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet 2-3 hét múlva. Én viszont elmennék dokihoz, mert érdekelne hogy mégis mit látott. Valami csak volt ott... Ha meg nem, legalább megvizsgáltak. :)
2014. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteérés környékén össze tudja téveszteni a dolgokat. Egyszer egy doki azt mondta, hogy van egy nagy cisztám, másik kettő megállapította, hogy az bizony 5 nagy érett petesejt. Várd meg a következő menzeszed és ne aggódj! A stressztől késhet is.
2014. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ritkán,de előfordul negativ teszt és mégis terhes vagy
2021. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!