Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjem megy ma céges buliba!...

Férjem megy ma céges buliba! 36+4hetesek vagyunk! Izgulok hogy mi lesz! Már 24 hét óta nem vagyunk együtt! Tegnap telefonált neki az egyik kolega hogy gyalog menjenek a buliba! Biztos inni akarnak! Én nem fogom fel lazán?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam elmegy kocsival és ha nálunk esetleg lenne valami akkor egyszerre tud jönni!Hozzá kell tenni hogy évente max1-2* megy el valahová és nem szokott inni csak nagyon-nagyon ritkán!Tegnap este ezen jol összevesztünk!Amugy sincs mostanában húúúúú de jó kedvem és nagyon csunya dolgokat mondtam neki!
2010. jan. 30. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen is megmondhattad volna, de megértelek. Neki is tudnia kell, hogy most már bármikor indulhattok, és ha el is megy, legalább úgy jöhessen haza, hogy minél előbb tudjon jönni. Én bocsánatot kérnék a nem szép szavakért, és megpróbálnám ezt vele megértetni, mert estére annyira felhúzhatod magad, hogy attól is megindulhat a szülés. És a veszekedés miatt lehet hogy ha eddig nem ivott volna, most csak azért is. Néha ilyenek. Nem tudom a te férjed milyen, ezt te tudod mérlegelni, beszélj vele mindenképp, hogy te is megnyugodj!
2010. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem alszotok(szex) együtt,vagy külön is éltek?

Én férjem csak 7végente van itthon,nagy túlzással.Hétköznap külhonban dolgozik.Neki hobbija van,ami eddig péntek késő du-tól éjjelig tartott.Most már vasárnap délutántól estig bővült.Igaz ilyenkor nem iszik,próbálni járnak.Én a 2.babánkkal vagyok állapotos,23+5hetes...És a nagy fiunk 15hónapos.tehát nem egyszerű.és mi ezen vitázunk,hogy minek legyen itthon?,hiszen ha a fiunk elalszik 7körül,akkor én leülök a gép elé....

Szóval nem egyszerű...

Szerintem ha nálatok ez csak ritka alkalom,akkor engedd el.És ne buzeráld.Úgysem fog annyit inni,hogy holt részeg legyen.és ha valami gond lenne,haza fog érni!És még egy jó tanács(tapasztalat),ha nem vitázol vele állandóan a "semmiért" sokkal kezelhetőbb lesz.

2010. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bizzal a ferjedben es ezt add is a tudtara!
2010. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik valami,fog egy taxit,és hazamegy érted.Az én férjem olyan ideges volt-pedig egyáltalán nem olyan típus-,h nem tudott vezetni,még jó,h a szomszéd házban laktak a barátnőmék,és az ő férje fuvarozott be minket a kórházba.:)Ha megszületik a baba,úgysem fog már bulizni járni,hadd legyen még egy bulis estéje.Főleg,h írod,nagyon ritkán megy bárhova.Kár volt emiatt veszekedni vele,se neked,se neki nem jó.
2010. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggódj miatta, bár mondani könnyű! Miket mondtál neki?
2010. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Mi történt veletek? REmélem minden ok!
2010. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!