Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen felfazas ellen mit...

Terhesen felfazas ellen mit tegyek? 20+2hkm

Figyelt kérdés

Tozegafonya teazok a gyogyszerek hive sajna.nemvagyok!

Egyebkent benuron van itthon.

Parnapja erzem hogy.mintha fajna a holyagom foleg ha kohogok vagy tusszentek

raadasul a picink is sokat mocorog mar odabennt es igy neha kellemetlen hogy pont lennt rugdos pedig imadom.hogy mocorog a szerelmem.

Kamillas langyos vizbe fekudtem tegnap.Nemtudom cickafarkos teat csinalhatok e furdonek?


2014. nov. 25. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy felfázás nem játék, én voltam már felfázva és az nekem mindegyik alkalommal nagyon fájt. A második alkalomnál már azonnal orvoshoz mentem. Menj orvoshoz, ad gyógyszert és 1-2 nap alatt elmúlik.
2014. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék és C vitamin. Ha 2 nap alatt sem enyhül akkor érdemes orvoshoz fordulni és kérni rá gyógyszert. De magadtól otthon ne vegyél be semmit, csak ha orvos felírta.
2014. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A felfázás tényleg nem játék, ha elharapódzik, a felszálló hüvelyi fertőzés vetélést okozhat. Viszont ebben az esetben az is lehet, hogy esetleg a baba nyomja a hólyagodat. Én a helyedben egyfelől bekéredzkednék a védőnőhöz egy vizeletvizsgálatra (vagy a háziorvoshoz), megelőzésképp pedig vagilact hüvelytablettát használnék, nekem nagyon bevált és a nőgyógyászom is ezt szokta javasolni a kisebb problémákra.
2014. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!