Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Utolsó menstruá...

Terhes vagyok? Utolsó menstruációm 1. napja október 14. én volt, november 7-én és 8-n együtt voltunk a párommal, következő hétvégén alhasi fájdalmaim voltak, rengeteget pisiltem.

Figyelt kérdés
Az e havi vérzésem 12-én volt esedékes ,de nem jött meg ezért szombaton teszteltünk. Negatív lett. Körülbelül 2 óra múlva a Párom újra megnézte kíváncsiságból és addigra megjelent egy NAGYON HALVÁNY 2. csík is. Orvostól időpontot dec. harmadikára kaptam. Szerintetek terhesség? Ha igen hány hetes? :)
2014. nov. 25. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Idon tul nem megbizhato. Ma mar kedd van, miert nem csinalsz megegyet?? A gyakori vizeles hugyuti tunet, nem terhessegi(ilyenkor meg), nekem is volt sajna a terhesseg alatt is sokszor.
2014. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom én is ,hogy nem megbízható ,ezért írtam. A következő teszt is tervben van a héten. Én elköltöztem ,így most egyenlőre csak hétvégente tudunk együtt lenni. Az eredményt pedig együtt szeretnénk megtudni :) Így péntekig még izgulok egy kicsit ! :)
2014. nov. 25. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigylem a turelmed en tuti mar masnap vettem volna.a kovetkezot:-). Sok sikert!
2014. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnénk neki ha pénteken már pozitív tesztünk lenne ! :)
2014. nov. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!