Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 héten nem jelzett semmit a...

5 héten nem jelzett semmit a hasi ultrahang, állítólag az orvos egy homályos foltot vélt látni, de én semmit sem láttam. Nektek 5. héten már látszódott a petezsák vagy valami?

Figyelt kérdés

Október 18-án voltam párommal, megszakítással "védekeztünk". Azóta nőttek a melleim, feszülnek, érzékenyek, folyamatos hányingerem van,szédülök, felpuffadt a hasam, érzékenyebb vagyok a megszokottnál.

November 6-án megjött a menszeszem, viszont másabb volt, kevesebb, barnás és csak 3 napig tartott. Mitán elmúlt, voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy felpuhult a méhem vagy valami ilyesmi és egyből terhességre gondolt. Utána voltam az ultrahangon, dehát nem láttunk semmit. December 5-én kéne megjönnie, még tesztet sem csináltam, hamarosan fogok, mert nem bírok várni. Szerintetek baba lesz? Voltatok hasonló helyzetben?



2014. nov. 25. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
5. héten nekem sem látszott. Csinálj tesztet!
2014. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkétszer megvártam a teszttel a nemvárt napját, tehát korábban nem teszteltem, dokinál se voltam, ugyanis nem volt pecsételő vérzésem egyik terhességem elején sem. Viszont a pozi teszt után is direkt kivártam a 6-7. hetet, és csak akkor mentem el a nőgyógyászomhoz, amikor már gyanítani lehetett, hogy látható lesz az embrió, és lesz szívhang is. Mindkét esetben így is történt.
2014. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp tesztelek a héten :)
2014. nov. 25. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemvárt napján teszteltem,másnap mentem dokihoz,mert irattam Utrogestant(volt már egy vetélésem).Hüvelyi UH-n megnézett,annyit mondott méhen belüli terhesség,de csak pénteken lesz biztos.
2014. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer megvártam a teszttel a nemvárt napját, tehát korábban nem teszteltem, dokinál se voltam, ugyanis nem volt pecsételő vérzésem egyik terhességem elején sem. Viszont a pozi teszt után is direkt kivártam a 6-7. hetet, és csak akkor mentem el a nőgyógyászomhoz, amikor már gyanítani lehetett, hogy látható lesz az embrió, és lesz szívhang is. Mindkét esetben így is történt.
2014. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, még egyszer elküldtem véletlenül.
2014. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2014. nov. 25. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én homályos foltom elmùlt fél éves :) vetélés miatt mentem én is 5. héten dokihoz,mint az elõttem válaszolò.
2014. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1. a 12.hét előtt hüvelyi ultrahang van,nem hasi. 2. akkor te 7+2-os terhes vagy?Akkor már szívhang és minden teszt kimutatja akármikor csinálod a tesztet. 3.Az aktus előtti menstruáció első napjától számoljuk a terhességet.
2014. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyéb problémáim voltak előzőleg, cisztára gyanakodtam, viszont az orvos a terhességet mondta, ezért küldött végül hasi ultrahangra.

A számítással kapcsolatban igazad van, ilyenkor tényleg lenne már szívhang.

Na most jól elbizonytalanodtam :s ... legjobb lesz, ha tényleg csinálok egy tesztet.

2014. nov. 25. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!