Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki rendelt már vateráról...

Ki rendelt már vateráról terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én
2014. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is. Semmi bajuk.
2014. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan mint a többi?

15db 750ért,megakarom venni de nem tudom,hogy jó-e.

2014. nov. 25. 17:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, ugyan az a tesztcsík van az 1000 Ft-os drogériaiban is, csak ott drágább a körítés. :) Ugyan azt tudja mindkettő, emiatt ne aggódj. Különben kazettás, vizeletsugaras tesztből több hibásat láttam képen, mint a sima meztelen tesztcsíkból. Ez azonban ritka. De a lényeg, ha baba van, mindegyik kimutatja!
2014. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmi baja a teszteknek. Így lehet látni, hogy a drogériákban kapható tesztek micsoda lehúzás. Én ovutesztet is onnan rendelem. Amúgy a vaterás pont olyan, mint pl az x-epil, amiben van két db (elvileg, mert vettem egyszer egy két darabos csomagot és csak egy darab volt benne) Na ez 600 huf. Jó üzlet az tuti...
2014. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kiszeretném deríteni hogy babás vagyok vagy nem.

Igen a dm-ben vettem múlthónapban tesztet 600ft-ért amiben 1 volt.

Most rendeltem a vateráról 10-15 db-os tesztet 750-ért.

Olcsóbbak,mint bárhol máshol.Tesztcsíkot igaz még soha nem próbáltam,de elvileg ugyan olyan mint a teszt.

A lényeg hogy kijelezze,hogy igen vagy nem.


Nagyon lehúzzák az embereket,te meg észre sem veszed avgy ha igen akkor se választod mindig az olcsóbb tesztet.

Sokan mondták hogy nem jó,de kiszeretném próbálni és majd meglátjuk hogy milyen.

2014. nov. 25. 18:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a fastest.hu-ról szoktam rendelni.Azok jók voltak,gondolom a vaterás is jó.
2014. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Reméljük,én arról az oldalról nem hallottam még.
2014. nov. 25. 18:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is vateráról rendeltem teljesen jók, az ovutesztek is tökéletesen működtek nálam, leesett az állam, hogy mennyibe kerül egy pár darabos ovuteszt a dmben több ezer FT volt hihetetlen lehúzások mennek.....
2014. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én is nemrég néztem hogy a vaterán olcsón megtudom venni a 10-15 db-osat,ami a dm-ben 2-3e ft.

Hihetetlen,mennyire lehúzzák az embert.

Én mostantól onnan veszem jobban megéri,mint a dmben vagy rossmanban venni 600-1000ft-osakat,mikor itt olcsóbban megveszem.

2014. nov. 25. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!