Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény öregedés minek a jele?

Méhlepény öregedés minek a jele?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

A méhlepény egy babát(babákat) tápláló ideiglenes szerv,ami ugyanúgy kialakul,és elöregszik,mint bármely más szerv.. Idő előtti elöregedésre gondolsz? 30.hét után már általában elkezd öregedni..

2014. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Méhlepény öregedés annak a jele,hogy a baba használja!!!

Elhasználódik:) Úgyis mondják,hogy a lepény a baba éléskamrája:) Pl nekem 30.hétig 0fokban volt érett a lepényem. Vagyis 100%ig ellátta a feladatát.

Most 37 hetesen II.III.fokban érett. Most is ellátja a feladatát csak már nem úgy mint az elején. Ami már teljesen normális.. Pláne ha jók az áramlások. Remélem jól leírtam mindent! :)

2014. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a méhlepény és a feladata!Arra gondoltam,hogy jelentheti e a szülés közeledtét,hogy elöbb szülök?34hetet kezdtem.
2014. nov. 25. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok ,és II. fokban érett a lepényem..

a 33.hétig 0-volt.

Nem értem a felháborodást,mivel a kérdés volt bután feltéve..de még mindig nem írtad le,hanyadik fokban van a lepényed.. szívesen a választ.

2014. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet a jele. Nekem a 30.hét óta volt II-es. A funkcióját így is ellátta a méhlepényem tökéletesen a 40.hétig. Aztán megszültem.
2014. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!