Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak? Ti is voltatok...

Mit csinaljak? Ti is voltatok mar ilyen allapotban?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8honapos terhes vagyok es eleg komoly szinten depresszios vagyok a terhesseg miatt a paromat kikeszitem hogy mindenert sirok ha nem sirok akkor ideges vagyok mit csinaljak hogy jobb legyen?

2014. nov. 25. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kívánt terhesseg?
2014. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem is nagyon gyenge már az idegrendszerem így a végére.. nem sírok,csk érzékeny vagyok,hülyeségeken gondolkodom. táppézen vagyok a legeleje óta,és egyedül vagyok itthon napi 15-6 órát.. nem tudok kihez szólni,pihennem kell. nagyon nem járkálhatok el hosszabb időre. lassan skízó leszek :D

36hkm

2014. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kivant terhesseg es nagyon varom csak sajat magamtol kikeszulok es nem tudom magam nyugtatni de a kicsit alig varom hogy kint legyen es a kezembe foghassam !!!
2014. nov. 25. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem így a vége felé mind "elfáradunk a terhességbe"

Nem csoda,hol hisztisek,hol érzékenyek,hol vidámak vagyunk:)

Várjuk a végét,hogy megszülessen a kis csoda:) Persze,hogy türelmetlenebbek,nyugtalanabbak vagyunk. Nekem legalábbis ezek az érzelmeim vannak. Hol úgy érzem,hogy minden a legnagyobb rendben,hol pedig elkap a félelem,hogy valami rossz fog történni. A hormonok játéka. De ami állandó "és lehet csúnyán fog hangzani" Csak lennék már túl rajta:) Én is egyedül vagyok sajnos itthon. Nekem még nagyon barátaim sincsenek.. Próbálok a kis csöppemmel beszélgetni,de sajnos eléggé egyoldalú még a dolog:D Hogy mit tégy ellene?! Bármit.... Ami boldoggá tesz.. Na jó mértékkel azért:) De véleményem szerint ez csak akkor fog változni ha megszületik a picid!

Egyébként nekem bevált a relaxációs zene, Baba-mama.. Van sok fent a youtube-on:)

Nincs sok hátra:) Kitartást!

Üdv 37+2 hetes kismama

2014. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha a terhességben ennyire elfáradtok, mi lesz a baba születése után? Ha első gyerek, még nyilván nem tudjátok...Megsúgom nektek: ezerszer fárasztóbb lesz az élet a szülés után. Se éjjeletek, se nappalatok nem lesz az első időkben. Akkor is helyt kell állni, ha majdnem leragad a szemetek...A terhesség ehhez képes wellness volt. Persze, mindez megéri, látni, hogy napról napra, hogy okosodik, fejlődik életetek értelme, de a rózsaszín köd mögül kidereng az a sok-sok áldozat is, amit egy anyának hozni kell. Amúgy szedsz magnéziumot? Nem ártana! Csodákra képes.
2014. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös megmondta a frankót! :) Komolyan így van! Ahogy megszültem kb naponta mondtam a férjemnek hogy dugjuk vissza a pocakba...mert nem bírom tovább! :) Az első 3 hónapban 2-4 órát aludtam naponta! És ha valakit kínozni akarnának, ez a legtutibb módszer! Rettentő fárasztó, úgyhogy gyakoroljátok a türelmet mert hatalmas szükség lesz rá az elkövetkezendő időkben! ;)
2014. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ember nem hiszi el másnak milyen húzós egy kisbabával ameddig saját maga nem tapasztalja. Igaza van az előttem szólóknak hiányozni fog a mostani időszak amikor meglesz a baba. Tényleg próbáld élvezni ami még hátra van!
2014. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!