Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magyar név illene egy...

Milyen magyar név illene egy román vezetéknévhez? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Párom erdélyi magyar, de a vezetékneve sajnos román, és magyarul nagyon "cikizős" hangzású. 'Necula' (ejtsd: Nekula)vezetéknévhez milyen szép magyar keresztnevek illenének egy lánynak, vagy fiúnak?

2014. nov. 25. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia . en is romaniai vagyok . ehhez a vezeteknevhez kb minden talal :) Necula timea, orsolya, kinga , csilla, beatrix, istvan, dezso, raymond,otto ,
2014. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Krisztian, Gergely( Gligor), KRisztina, Anabella,
2014. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan erre gondoltam kedves 1-es!


Kb félidős terhes vagyok és már annyian kérdezték, hogy mi lesz a neve és nekem annyira ötletem sincs, hogy néha azon gondolkozom vajon normális ez? Mármint, hogy nem tudom, hogy hívjuk a babát. Tudom, hogy még van idő, de akkor se gondoltam, hogy ennyit fogok ezen agyalni.

2014. nov. 25. 19:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, amikor valaki törli magát akkor csúszik az egész, vagyis volt egy 1-es, aki poénnak vette, aztán törölte a válaszát...
2014. nov. 25. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
LánynÉvbe sztem a Szonja és Lilla passzol, fiuba A Dávid, Bernát, Róbert
2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Reka ugrott be eloszor 😊 Andras Bence Peter
2014. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sógorom meg Nikula :) Őt Miklósnak hívják :) szerintem passzol hozzá a Tamara, Jázmin, Zétény, Dominik, Dorián, Miron :)
2014. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szilárd lett. :)
2015. dec. 3. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt egy jo valasztas, egy nevben a " massziv kaki"....
2017. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ketseg2017 válasza:
Jaj kérdező én remélem hogy végül nem az lett aneve, bár azóta már eltelt lassan 3 év...
2017. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!