Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt előfordult,...

Terhesség alatt előfordult, hogy olyan ételt kívántatok meg amitől addig undorodtatok és abszolút nem ettétek meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Nem undorodtam, de nem szerettem az édes lekvárokat. Terhességem alatt viszont vagy két hónapon keresztül megettem napi egy üveg lekvárt, majdnem magában kenyér nélkül.
2014. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a székelykáposztát és a töltött káposztát! Soha nem szerettem, a terhességem alatt megőrültem érte :D.
2014. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a paradicsomos gombócot,és a gombát szerettem meg,és azóta is szeretem. :-)
2014. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A véreshurkával voltam így, azóta is megeszem. De életemben először terhesség alatt ettem, előtte undorodtam még csak a nevétöl is :)
2014. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a fahéjat nem szerettem,de terhesség alatt imádtam,és azóta is szeretem.
2014. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Káposztás tészta. Terhesség előtt, után sem szerettem, de terhesen azt imádtam a legjobban.

A pizzát viszont képtelen voltam megenni, holott azt mindig is szerettem.

2014. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
banán
2014. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majonéz :D
2014. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!