Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 33 hetes terhesen?

Normális ez 33 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj a szeméremcsontom, az ágyban még a megfordulás is gyötrelem. A lábemelés is nehezen megy, amikor elindulok úgy érzem mintha valaki megrugott volna "ott". Van már egy gyerekem, vele nem emlékszem, hogy fájt volna a szeméremcsontom. Másnak van/volt ilyen?

2014. nov. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, nem is kicsit!

Nem kellemes, de az utolsó heteim már ezzel az érzéssel teltek...

2014. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a 32. héten kezdődött, és a 41. héten szültem!
2014. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most,iszonyú érzés :/ és én még csak 28 hetes vagyok :)
2014. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolós! Nekem is volt már korábban (26-28 hét körül), aztán nem éreztem annyira vészesnek. De most megint ugyan olyan kellemetlen érzés, mint akkor. Sőt most talán egy kicsit még jobban érzem a nyomást, csontfájdalmat. Úgy tűnik ezt mostmár így kell végigcsinálni! Sebaj, már csak néhány hét! :)

2014. nov. 26. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze! Én most 34 hetes vagyok, és múlt héten lett nekem is nagyon durva, alig bírtam menni. És nekem is volt már hetekkel korábban is ehhez hasonló csak gyengébb. De most megint jobb sokkal! :)
2014. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak néha fájt, nem túl erősen. Viszont másoktól hallom, hogy van akinek nagyon kellemetlen tud lenni. Szerintem normális.
2014. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nektek is köszönöm a választ! Az ilyen kellemetlenségeket, akkor ki kell bírni! :)

2014. nov. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!