Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg?

Kérlek nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés

Ma volt a nem várt de már 3 napja pozitívat teszteltem így mára be jelentkeztem a dokihoz. De elkezdtem szedni az Ultrot mert volt egy vetélésem már. A doki csak hasi UH csinált meg se vizsgált rendesen, leszidott hogy miért szedem magamtól az Ultrot (habár a volt dokim azt tanácsolta hogy + teszt után nyugodtan kezdjem el szedni), hogy a gyogyszer miatt pozítiv a tesztem ezt mondta. Ez igaz?

És hogy ilyen korán mit keresek ott. Sírva jöttem ki a rendelőből olyan goromba volt. Meg se hallgatott. Elküldött vérvételre és azzal ki voltam fizetve hogy utána beszélünk. Nagyon kiakadtam, biztos hogy hozza nem megyek vissza. Szerintetek csak ijesztegetni akart, miért volt ilyen goromba? Ugye nem az ULTRO-tol pozi a tesztem?

[link]



2014. nov. 26. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb vagy most, biztos azért vetted így magadra. Nem, nem az utrotól lett pozi a teszted. próbálj megnyugodni és örülni a kis életnek, ami benned fejlődik. Az utro segít a tapadásban, nem tettél vele semmi rosszat!
2014. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha tudnád milyen jó olvasni a válaszod, olyan rég óta várjuk a babát és most úgy féltem, mindenért aggodok és még a doki se megértő habár magán doki.
2014. nov. 26. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
A doki csak siman bunko. Nem reagaltad tul. Akihez en jarok az is ilyen paraszt. Most keresek valaki mast, mert mar remalmom van mielott hozza megyek es nem az eredmenyek miatt. Csak nem tudom 24 hetesen talalok-e valakit. Tanacsolom, hogy meg most menj masikhoz, ne jarj ugy mint en. Felejtsd el azt a dokit, nem eri meg az extra stressz, foleg modt, a pici miatt, meg a hormonok miatt se.
2014. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Túti más dokit keresek és ha megvannak az eredmények hozza fogok menni.ez nagyon bunkó volt.
2014. nov. 26. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Többször vetéltem. A doki már a terhesség előtt írt ki Utrogestant, hogy amint pozitív lesz a tesztem, kezdjem szedni, ne is várjak a rendelésre egy napot sem.


Az Utrogestan sárgatest hormont tartalmaz, ami minden tüszőrepedés után termelődik az anyai szervezetben is. Tehát peteérés után minden nőnek pozitív terhestesztet kéne produkálnia a doki gondolatmenete szerint. Felejtsd el ezt a butaságot, amit mondott és keress egy normális orvost sürgősen.

2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem.senki nem mondott semmit!Itt olvastam az Utroról is,ahogy pozi lett a tesztem rögtön mentem kiíratni.Az a doki is bunkó volt,először kiabált,hogy csütörtökön nem vizsgál terhességet.Mondtam neki nem is kell,írja fel a gyógyszert.És hazudtam neki,hogy a kórházban azt mondták,hogy a pozi teszt után kezdjem használni az Utrot.Egyik nőgyógyász bunkóbb,mint a másik!Most én is orvost keresek,ehhez nem megyek vissza!
2014. nov. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól indul a reggelem! :) Jobbnál jobb sztorik, csütörtökön nem vizsgál terhességet a doki! :) Behalok!
2014. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én ma voltam vérvételen délután kész az eredmény és azt tanácsolja mindenki hogy ne menjek többet hozza, nem is fogok keresek egy jobb orvost aki a pénzért figyel is rám és szereti a hivatását.
2014. nov. 27. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tedd azt! Ez tényleg egy csőbunkó volt! Nem is kellett volna fizetni neki!
2014. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!