Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkorábban mikor tudják 4D-s...

Legkorábban mikor tudják 4D-s ultrahanggal megmondani a baba nemét? 15-16 hetesen érdemes már emiatt 4D-re menni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez gép szonográfus/orvos függő.Valakinek egy jobb géppel egy jobb szakember akár a 12.héten megmondja biztosra,Az már személyes véleményem,hogy én ilyenkor még korainak tartom a 4D-t.
2014. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 16 hetesen voltunk. Meg tudtak volna mondani ha a kislanyunk mutatta volna. De csak ugy takarta magat. Amugy ha latjak megmondjak.

32hkm

2014. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Első, megkérdezhetem, miért tartod korainak?

2014. nov. 27. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Persze.azért tartom korainak,mert ilyenkor igazán még nem látványos a 4D uh,mert kicsi a baba,és igazából szerintem a 4D-nek pont arról kell szólnia,hogy már szép képet kapjunk a születendő babáról.Mi ezért megvártuk a 24.hetet.De ez csak az én véleményem. :)
2014. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így értem, tervezek menni a 24. hét körül is, ez most konkrétan arról szól, hogy a nemét megtudjuk, nagyon türelmetlen vagyok :D
2014. nov. 27. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 16. héten, és megmondták a nemét (Cleopatra Medical Center)! :) De sokmindent nem làttunk...azért korai mert az arcvonàsai később alakulnak ki. Arra jó hogy megmondták a nemét, és hogy minden rendben van. Ismét elmentünk a 25. héten és akkor már nagyon szépen látszott a pofija! :)
2014. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Kisfiunk nem akarta megmutatni magát, de a szonográfus nagyon lelkes volt és addig-addig hogy végül csak úgy fordult! :)
2014. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 12 hetesen voltunk először 4D-n (a genetikai uh-ot csináltattuk ott), akkor azt mondta a szonográfus hölgy, hogy "lány gyanús", de nem 100%. Azóta is lányt mondtak mindig. :)

33hkm

2014. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 16 hetesen voltam 4D-n én is a neme miatt mentem inkább, mert két kisfiam már van, és kíváncsi voltam hogy a harmadik baba milyen nemű lesz. ( bár éreztem, hogy ő is fiú). Nekem egyből meg tudta mondani. Utána mentünk még a 24-ik héten is. Mindkettő óriási élmény volt. A 24 hetesen már igazi babás volt.
2014. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én először 18 hetesen voltam 4D-n. Nekem hatalmas élmény volt! Nekünk ott mondták meg 98%-ra hogy kislány.

Igaz,hogy még kis soványkák olyankor és hát nem biztos,hogy minden baba,de a miénknek még annyira nem volt "Igazi" szép baba arca, de ettől függetlenül nagyon jó volt.

De én azt tanácsolom neked,hogy várjatok a 4D-el kb 24.hétig esetleg 30. Szerintem akkor az igazi:)

Persze a kicsit mindig minden nap jó látni "jó lenne látni" mindegy is a hét,de amikor már érdemesebb az a 20.hét felett van..

Boldog babavárást.

2014. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!