Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 20 hetes vagyok, de...

Betöltött 20 hetes vagyok, de még nem érzem a baba mozgását. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

A 18 hetes UH-n minden rendben találtak, ott mozgott a baba, láttam a képernyőn. 4 nap múlva megyek a SOTE-ra genetikai tanácsadásra, remélem ott is megnézik ultrahanggal.

Még soha nem éreztem a mozgását. Az orvos szerint a méhlepényem a mellső falon tapad, emiatt kicsit később fogom érezni a mozgást. De mikor?

Egy kolleganőmnél a 20. héten vették észre, hogy elhalt a magzata, Ő sem érezte a mozgást. Ezért vagyok megijedve :(


2010. jan. 30. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 29+3 hetes vagyok most és van hogy majdnem egy egész napig nem érzem hogy mozog.

nekem annyiból könnyebb hogy ilyenkor felébresztem valamivel:-)

Ha bármitől is tartasz menj be egy kórházba vagy orvoshoz,inkább nézzenek hülyének minthogy baja legyen a babának!!!!!

2010. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, írtad is, hogy a mellső falon tapadt a placenta, ezért nem érezheted még a mozgásokat. És nem szabad negatív történeteket olvasni és kérj meg másokat is, hogy ne meséljenek ilyeneket, csak fölöslegesen izgatod magad miattuk.

Majd ha megmozdul, akkor már könnyebb lesz egy kicsit, lesz visszajelzés és nem csak az ultrahangon fogod látni, hogy minden rendben van.

2010. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én a 23.héten éreztem először,mert nekem is a méhlepényem a mellső falon tapadt!

Ne aggódj!

Boldog babavárást!

2010. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én a 20.hét végén éreztem előszőr, és nekem is mellső falon tapadt a lepény, akinek így tapad az később érzi meg!!

Tudom, h türelmetlen vagy, de nemsokára biztos jelentkezni fog a mocorgásával a kicsid:)

2010. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 17 hetesen éreztem először,mellső fali lepénnyel.aztán 20 hetesen vált mindennapossá.
2010. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor várok szépen türelmesen :)

Ma léptem a 21. hétbe.

2010. febr. 1. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj.én 21-22 hetesen éreztem először
2010. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!