Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérezhetik vajon a gyerekek...

Megérezhetik vajon a gyerekek ha valaki terhes?

Figyelt kérdés
5 hónapja volt egy missed ab-om. Nem részletezem mennyire megtört a dolog, de már így,hogy próbálkozhatunk sokkal jobb. Az előző hónap volt az első, hát elég elkeserítő volt, mert egy halvány teszt után mégis megjött, ráadásul napokkal hamarabb,mint ahogy nem vártam. Új hónap új remények, aki volt már ebben a cipőben tudja hogyan van ez.Érdekes dolog történt viszont ma velem. A boltban egy kislány nevetve kiabálva kezdett rohanni hozzám,hogy baba,baba, megölelt és még az anyukája is alig tudta leszedni rólam :) Hallottam már,hogy megérezhetik, de olyan reménnyel töltött el ez az eset,hogy el sem tudom mondani. Tesztelni nem akarok még,mert félek,hogy megint csak egy halvány csíkig jutok, arról meg lehet jobb nem is tudni. Erre az esetre viszont nem találok egyszerűen magyarázatot. Szóval lehet benne valami,vagy hülye vagyok megint?

2014. dec. 1. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne valami, én legalábbis simán elhiszem. Kétgyerekes barátnőm két gyerkőce is ugyanígy, nagyon megérezte a kistesót, pedig a barátnőm egy szót sem mondott még nekik róla. De egy blogban is olvastam hasonlót, ott az érkező negyedik babát rajzolta bele a családrajzba az akkori legkisebb (négyéves kislány). Egyik gyereknek sem mondták még el akkor, hogy jön a kistesó. Az anyai kérdésre (Ki az a pici ott? Ő majd egyszer lesz?) kb. ez volt a kislány válasza: Nem, ő már van, csak még nincs neve.

Szóval én mondom, simán elhiszem. Vagyis vagy van benne valami, vagy többen vagyunk hülyék. :)

2014. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyobbik gyerek rámutatott a hasamra és közölte, hogy baba. Akkor voltam talán 5-6 hetes terhes a kicsivel, még csak a férjemmel mi tudtuk, a nagyobb meg 22 hónapos. Pár héttel később még1x előfordult. Félelmetes élmény volt.

Ne éld bele magad, de hátha sikerült :)

2014. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt mint az előzőnél. Szintén senki nem tudta csak mi (5hét). A 12. hétig nem is lehetett rólunk leszedni (sehol nem akart ott maradni, pl mamáknál stb, pedig előtte 1-1 napot simán el volt ott), mondjuk nem is bántuk, mert bennünk volt, hogy nehogy elszólja magát a 12. hét előtt :) Úgyhogy igen lehet benne valami. Sőt nálunk a szülést is megérezte :) Pedig csak 32 hónapos.
2014. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a 4 eves unokaocsem mondta mikor meglatott(ritkan lat), hogy baba van a pocakomban. egyaltalan nem volt tema a gyerek. meg volt par napom, hogy megjojjon, de nem volt kizart hogy tenyleg babas lehetek. csinaltam egy tesztet es pozitiv lett!!! kiraz a hideg akarhanyszor ragondolok!ird majd meg hogy sikerult nektek, drukkolok!
2014. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam késöbb érdekelhet valakut mi lett a sztori vége.van egy szép pozitiv tesztem nemvárt első napján.
2014. dec. 14. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
gratulalok!! de jo...
2014. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó!!! Gratulálok nagyon!!!

1-es voltam

2014. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dejó :) Mégiscsak tudnak valamit. (2. vagyok)
2014. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. dec. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!