Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Meddig tudtatok...

Kismamák! Meddig tudtatok hason aludni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte semeddig. Nekem ez volt az első észrevételem még a teszt előtt, hogy olyan kényelmetlen a hason fekvés.
2014. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb. a 15. héten vettem észre, hogy nem hason fekszem, hanem csak félig hason, az egyik lábamat felhúzva. Szóval a 14. hétig tudtam hason aludni, addig, amíg el nem kezdett nőni a pocakom, utána már kényelmetlen volt, ezért is jött a félig hason alvós reflex.
2014. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csípőmnél kispárnákkal alátámasztva a 18. hétig. Azóta pedig két nagy méretű szopipárnával alszom hason. Egymással szembe fordítom őket hosszában az ágyon, hogy az alja és a teteje egymásra feküdjön, a fejem, oldalaim, lábaim fekszenek a párnákon és a középen levő ovális mélyedésbe helyezem a cickóimat és a pocakomat. Nem tudom, hogy tudnék-e aludni a párnák nélkül. Egyébiránt már feltalálták a kismamaágyat a matrac közepén egy mélyedéssel, aminek állítható a mélysége. :-)
2014. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már most sem tudok,annyira fáj a mellem!Pedig csak 6 hetes vagyok.
2014. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor még van időm, köszi :D

Én a 9. hétben vagyok, a melleim nekem is fájnak, amikor hasra fekszem, de elhelyezem őket és onnantól minden oké :) :)

2014. dec. 2. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel végig félig hason aludtam :D

Most a másodikkal 26 hetey vagyok,nagy pocakom van de ha jól elhelyezkedek még mindig jó hason aludni.

2014. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én végig, a 40. hétig hason-oldalt aludtam (egyik lábam felhúzva). Nem volt kényelmetlen.
2014. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, ez megnyugtató :D
2014. dec. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!