Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott étel elfogyasztása...

Romlott étel elfogyasztása árt a babának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hetes kismama vagyok. A héten voltam a Tescóba vásárolni,annyira megéheztem ,és megláttam egy kajáldába,sült hús rizzsel.......Így utólag belegondolva ,nem kellett volna megvennem. Olyan furcsa büdös szagot éreztem,olyan volt mint valami romlott tojás,vagy valami büdös mosogatórongy.Azt gondoltam ,biztos a kukának van ilyen szaga ami ott volt a közelbe.De 3 vagy 4 harapás husi és ue kanál rizs elfogyasztása.Rájöttem ,hogy ez az étel volt , ki is dobtam a kukába.De azóta is érzem ezt a büdös szagot néha megcsapja az orrom.(Hozzáteszem ,mióta terhes vagyok sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra.)Hányingerem eddig ,még nem volt és most olyan furán érzem a gyormrom.Ez lehet az ételtől ,vagy a terhesség? Ki tudja milyen bacik lehettek abba az ételbe.Félek ,még olyan pici a babám ,lehet ettől valami baja? Bocsi ,ez egy kicsit hosszúra sikerült :)
2014. dec. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem ajánlatos rossz, vagy romlott kaját enni, de ez szerintem bármikorra értendő, nem csak terhesség alatt. Egyél sok olyan dolgot, ami béltisztító hatással van, hogy minél gyorsabban kiürüljön a szervezetedből az a kaja. Mikor etted egyébként?
2014. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz ettől semmi baja, max neked.
2014. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap délelőtt ettem belőle ...de tuti nem eszek többet ilyen helyen:(
2014. dec. 4. 17:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen dolgokat egyek aminek béltisztító hatása van ?
2014. dec. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!