Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, terhesen székrekedés...

Kismamák, terhesen székrekedésre haspuffadásra mit ajánlatok? Mit lehetne szedni?

Figyelt kérdés

Vasat szedek valószinű attól lett székrekedés,valamint szelelni se igazán tudok amitől széttfeszülök már..

elég rossz főleg este.

22hkm



2014. dec. 5. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Borsmenta tea a szelekre és pezsgőkúp a székletlazításra.Nekem bevált.
2014. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup.
2014. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvár. Terhesen csak ezt javasolta az orvos széklethajtónak.
2014. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok narancs, mandarin. Facsarva, rostokkal, vagy megéve, de minden nap. Én így csináltam végig a terhességem és soha nem volt gond a székrekedéssel. Tuti a narancs segített.
2014. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök, zöldségek, kefír, joghurt, sok folyadék, ha lehet víz... Így tuti nem lesz szorulásod!
2014. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vaspótlásra szorulsz, szedj Ferrocomp Fortét, az nem okoz székrekedést.
2014. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen problémám volt 2 hete, akkor elkezdtem minden nap éhgyomorra activia joghurtot (legjobb a natúr) enni, amibe tettem sokféle magot, zabpelyhet, korpát stb. Illetve napközben akármilyen gyülömlcsöt is eszek, délelőtt és délután 1-1 almát kötelezően beiktattam még.

Nekem ezek 2 nap alatt rendbehozták a dolgokat, azóta is minden napot a joghurttal indítok + a 2 alma, és nincs is ilyen gondom. 21hkm

2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem az espumisantot is szedheted mivel nem szivodik fell a véráromba hanem fizikai uton bontja le a gázokat
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mandarin!

müzli!


garantált hatás :)

2014. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!