Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt után 12nappal, csak...

Nemvárt után 12nappal, csak egy üres petezsák az UH-n gond lehet?

Figyelt kérdés
3pozi tesztem van, 10nap múlva megyek kontrollra, missed ab-bal fenyegetnek. Van okom reménykedni, hogy nem lesz missed ab, hanem egészséges terhesség lesz? :)
2014. dec. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy később fogant.Általábana 8. hétig lennie kell szívműködésnek.
2014. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi más lenne még? Embrió a hatodik héten látszik, szívhang is vagy még utána.Túl korán mentél.
2014. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem, de az én számolásom szerint a nemvárt utáni 12. nap az pont a 6. hét. S Te is írtad 2; hogy akkor már kellene embrió. Vagy lehet, hogy teszem azt a 6. hét végén lesz csak? :)
2014. dec. 5. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mikor volt peteérésed akkor előfordulhat hogy később volt,és hiába lennél utolsó mensi szerint 6 hetes ha később volt péd akkor pl nem vagy csak 4
2014. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,túl korán mentél!
2014. dec. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én 7 hetesen mentem dokihoz, de csak 6 hetes pár napos volt a babám, mert nem 28, hanem 33 napos ciklusaim vannak, így pár nappal később volt a peteérésem is. Nekem volt már embrió és pulzálás, de te egy héttel előbb mentél. Ha úgy vagy, mint én, hogy nem 28 napos ciklusaid vannak, hanem hosszabbak, vagy csak most volt később peteérésed, még csak 5 hét pár napos vagy, ilyenkor meg simán belefér még, hogy csak petezsákot látni. Én eleve az elmaradt mensi után 3 héttel mentem dokihoz, nem 12 nappal. Szerintem simán lehet ebből még baba, azt az orvost, aki meg már most missed abról beszél, hagyd ott a francba, mert nagy türelmetlenségében még kikapar egy egészséges terhességet.
2014. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya volt a dokitól, hogy máris emlegeti a lehetséges negatív következményeket. Nem lesz gond nyugi, következő UH-on benne lesz az ajándék a zsákban! :)
2014. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hét 1 naposan, tehát mensi után 8 nappal még csak 4mm-es üres, de szabályos petezsákom volt. 8 hét 1 napoosan 14,3mm-es embrióm szívhanggal. És le van maradva 2-3 nappal, mert később volt a fogantatás. Ne aggódj annyit. Mekkora volt a petezsák mérete?
2014. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!