Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez pozitiv? ( keppel)

Szerintetek ez pozitiv? ( keppel)

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tudom eldontenni ez pozitiv vagy csak szellemcsik volt mar valakinek hasonlo es baba lett belole?

[link] [link]


2014. dec. 7. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mintha nagyon halványan látnék vízszintes vékonyka csíkot... Két nap múlva tesztelj újra, én ezt nem merném pozinak elkönyvelni.
2014. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez negatív
2014. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is negatív.
2014. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok megismeteltem ugyan evvel a tesztel es ugyan ilyen halvany lett a csik...( mind a ketto reggeli elso) Es nem birtam varni vettem egy digitalis tesztett is az negativ (delutanibol) de meg csak 4 nap mulva nemvarom remenykedem

De koszi a valaszokat!

2014. dec. 7. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
negatív
2014. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is negatív,de ha úgy érzed tesztelj pár nap múlva újra más fajta teszttel.
2014. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kep nem adja at igazan szemmel lathato csik eloben nem is halvany inkabb bekony letezik hazuidna ket teszt? Egymas utan ketto szellemcsikos? Tuneteim vannak ejszaka felkellek pisilni etvagyam van meg undorom a szagoktol... Nagyon izgulok... Koszi a valaszokat
2014. dec. 7. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el orvoshoz de az sem jó,hogy ha nagyon szeretnéd bemeséled magadnak. Ha valaki nagyon vágyik rá gyakran produkálja ezeket a "tüneteket". Két egyforma márkájú teszt adhat hamis képet,próbálj másik fajtákat de a nőgyógyász biztosan megmondja.
2014. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mensi előtt vagy 4 nappal, és tesztelsz akkor csak magadra hozod a frászt ha negatív. Lehet ha elmarad akkor már pozitív, és addig csak emészted magad. Ne pocsékolj még teszteket szerintem. Nekem semmi tünetem nem volt, csak az, hogy nem jött meg. De az enyém is halvány volt, mert később fogant. Azért tudom mert az uh szerint 2-3 nappal kisebb most mint kellene

8+3 hkm

2014. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!