Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisilesnel a hasam alja...

Pisilesnel a hasam alja szúr.8 hetes terhes vagyok. Baj vagy meg szokott dolog ez?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tudom, hogy a terhesség csak annyiban szokott hatással lenni a hólyagra, hogy a puffadás miatt sűrűbben kell pisilni. De hogy fájdalmat is okozna, arról nem tudok, ezért szerintem inkább felfáztál sajnos. Vagy hideg helyen ültél, akár csak rövid ideig is, vagy lábról is felfázhattál, esetleg éjjeli kitakarózásnál kinn volt a derekad. Ilyesmire tippelnék. Mindenesetre forró fürdőt eszedbe ne jusson venni, azt várandósan tilos! Inkább sok-sok és még több folyadék, lehetőleg langyos vagy meleg cukrozatlan (vagy minimális cukor vagy méz). Ha nem enyhül 1-2 napon belül, akkor orvos!
2014. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tilos a forró fürdő?? Én miotta az eszemet tudom en mindig forró fürdőt veszek,meg mindig. Mert káros az? Ak milyenbe lehet fürdeni?
2014. dec. 8. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Tilos mert vérbőséget okoz es elmehet tőle a baba. Semmilyenben. Ne furodj, zuhanyozz. Javaslom hogy olvass utána mit szabad es mit nem varandosan.
2014. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sem a túl hideg,sem a túl meleg fürdő nem tesz jót a kismamának,illetve a babájának!

A forró valóban vérbőséget okoz. Ami ilyen fiatal terhességnél vetéléshez vezetHET.

A hideg víz,pedig méhösszehúzódást. Emellett nagyobb a fertőzés veszély. Inkább Zuhanyozz. Az a tuti.

Persze vannak akik végig fürödtek "kádban" a terhességet és semmit bajt nem okozott,valakinél egyetlen alkalomból is baj származott. Nem éri kockáztatni. De ez csak az én véleményem.

Az hogy pisinél szúr az alhasad,esetleg felfázhattál.

Dokihoz nem mész mostanában? Mert ő jobban tudja a választ..

2014. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajjaj! Tényleg nem árt, ha picit utánaolvasol, hogy mi ajánlott és mi nem várandósan. Régen magzatelhajtáshoz ültették a nőket forró fürdőbe... Vigyázz magatokra!

1. válaszoló voltam.

2014. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KTIBOR81 válasza:
Az lehet egy enyhe húgyúti fertőzés nem veszejes a noknel gyakori a feleségem ugyan igy volt terhesség idő alatt ezzel házi orvoshoz kel fordulni. Es a forró furdotol óvakodj.
2014. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is szúrt az elejétől fogva és szúr még mindig, pedig már 24 hetes vagyok, elég kellemetlen, az első babámnál nem volt ilyen. Azt mondta a doki, hogy alacsonyan van a baba és hólyagürítésnél valahogy még inkább ráereszkedik, emiatt van...Nem felfázás, gondolom azt tudnád te is, mert ez más "szúrás"...
2014. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!