Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Félek, hogy terhes lettem egy olyan férfitól akivel csak pár alkalmi kapcsolatunk volt és még aztis kijelentette, hogy kárt tenne magában ha terhes lennék.

Ha tényleg terhes vagyok elvetetni semmi féle képen nem szeretném. De mi lesz az apával? El mondjam neki, vagy ne?


2014. dec. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Fenyegetőzés helyett védekeznie kellene az "uriembernek".

Szerintem ne agyalj eddig ezen,amíg nem teszteltél.

2014. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Azon nem gondolkodsz, hogy hogyan akarod felnevelni a gyereket? Ha elmondod, lehet, hogy tagadja majd, be kell bizonyítanod, hogy ő az apa.

Ha nem mondod el, és megszülöd, akkor mit mondasz majd, ha a gyerek megkérdezi: ki az apja?

Szegény gyerek, akit felelőtlenül akarsz megszülni.

2014. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni de az a velemenyem,hogy buta az a no aki gumi nelkul osszefekszik egy ferfival,akivel a kapcsolat csak a szexrol szol. Nemi beteg is lehetnel peldaul.Nagy dolgokra ne szamits a gyerektartast kotelezo fizetni amivel nem vagy elorebb.
2014. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen setben sokaknak nem jut eszébe azt nézni, hogy a gyereknek nem lesz apja..
2014. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!