Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen halvány teszt esetében...

Ilyen halvány teszt esetében ti mit gondoltok, van egy kis esély az örömre? (kép)

Figyelt kérdés

Bocsi a képminőségért.

Az alsó teszt,vasárnap reggel, a felső ma reggel, de egyik sem reggeli első vizeletből készült.

A második képen a kontrasztot felerősítettem, talán így jobban kivehető a lényeg.


[link]



[link]



2014. dec. 10. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el az útmutatót, rajta van h a halvány csík is csík vagyis a halvány is pizi.


Hány éves vagy? Hanyadik bábára vártok?

2014. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biza megjött az angyal neked.....Gratula
2014. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Köszönöm a gratulációt!


21 éves vagyok, első baba lenne. ez a 3. próbálkozós hónapunk. utoljára, november 1-9. között volt menzeszem. Előtte október 1-4 között. a ciklusom hossza változó.


Kicsit félek, mert halvány a csík, de a mai teszten szemmel látható, hogy ott van a második csík is. De azért kikérem mások véleményét is ezen az oldalon,mert itt vannak nálam tapasztaltabbak is :)

2014. dec. 10. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:

POZITÍV!!!!!

Gratulálok!


Az enyém is ilyen halvány volt a várható menstruáció idején,ma meg már 18+6 hetesek vagyunk :)

2014. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Gratulálok, boldog babavárást, és jó egészséget kívánok Nektek! :)

2014. dec. 10. 10:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Szépen erősödik :) Az első tesztem nekem is halványka volt. Most meg már itt rugdossa a gyomromat :)
2014. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík, ráadásul szépen erősödik is, szóval gratulálok!
2014. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)


Utolsó előtti kommentelőnek pedig,sok boldogságot, és jó egészséget kívánok a Kicsihez! :)

2014. dec. 10. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első tesztem olyan halvány volt, hogy rajtam kívül senk i nem látta. :) 3 éves, és 3 hónapos a teszt eredménye. :D
2014. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a Kicsihez! :)



Mit tanácsoltok, mikor menjek dokihoz?

2014. dec. 10. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!