Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kivánt terheséget el...

Ha nem kivánt terheséget el akarok vetetni, akkor elvileg szülői belegyezés kell 18 év alatt. Nem lehet valahogy szülő nélkül megoldani? Nem elég egy 18 év feletti személy vagy nagyszülő?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem lehet nélküle, és ha lehetne akkor amég a korházba mész mit mondasz holvagy, utána amég sszeszeded magad mit mondasz mi a bajod?

nagy lány voltál sexelni, teherbeesni, akkor legyél nagy lány és állj oda eléjük!

2008. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia!igen szülői belegyezés kell és utánna bizotság üll össze és eldöntik,hogy el lehet ...... .és kapol egy szép összegü csekket amit be kell fizetni.Hálistennek én nem voltam ílyen helyzetbe van két gyönyörü fiam,de ismerösöktől hallottam,hogy ez a menete.Kitartás!
2008. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hány éves vagy? Szülői beleegyezés mindenképp szükséges. Ne félj odaállni eléjük, hidd el, melletted lesznek és segíteni fognak. Nem fogok elkezdeni papolni, lesz még ezzel kapcsolatban eleged, nem lesz fáklyás menet, de ebből fogsz tanulni. Biztos nem leszel mégegyszer felelőtlen.
2008. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz szülő nélkül mit tenni, tehátvagy így vagy úgy de kiderül..a nagyszülő csak akkor jó ha ő a gyámod...

Nem rövid folyamat ez sem, mert mindenfelé menni kell a szülővel, és indoklással engedélyt kérni, tehát jobb, ha mielőbb intézkedsz..a 12. hétre már el kell végezni a műtétet.

Mivel 18 év alatti vagy és a magyar törvények szerint gyerek , akiért a szülő vállal felelősséget ilyen téren, ezért szólnod kell.

Szóval ciki, de figyelmesebbnek kellett volna lenned.

2008. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiskorú esetében a szülőnek, gondozónak is meg kell jelennie az abortusz előtti 3 bizottsági ülésen. Ez a törvény!
2008. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nemlehet. Nem csak elvileg kell szülői beleegyezés, hanem a gyakorlatban is. Ha nem mondod meg nekik, és nem mész abortuszra, akkor is kiderül előbb utóbb, az orvos ráadásul köteles jelenteni. Szóval nem jó taktika halogatni. Hát ez van.
2008. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell szülői beleegyezés sőőőőt 30.000ft ba kerül és akkor még a papírmunka az is gázos.Én sem voltam ilyen helyzetben nekem elhalt a babám és kellett venni háűááááát nem egy leányálom.Ugyhogy szólj a szüleidnek mindenképpen.De kérlek legközelebb ha ilyen fogékony vagy 2x-esen védekezz mert nagyon gááááz.üdv 39 hetes kismami
2008. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az első ingyen van. Vagy már nem?
2008. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!