Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának a kávé?

Árthat a babának a kávé?

Figyelt kérdés
5hetes kismama vagyok, terhesség előtt csak reggel ittam egy tejes kávét, viszont most nagyon kívánom, megiszom napi 3-4-et tejporral. Árthat ez neki?
2010. febr. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csökkentsd napi 2-re, a túl sok kávé nem tesz jót se neked, se a picinek..ő is hozzászokik.
2010. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A koffein nem használ a babának. Érszűkítő hatása van, ettől megy fel a vérnyomás. Ha lehet, akkor ne igyál túl sokat, és pláne ne igyál erőset.
2010. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a hiperaktivitást veszélyét növeli DE HA NAGYON KÍVÁNOD MIÉRT NEM VESZEL KOFFEIN MENTEST ?az biztos nem árt semmiben ízre ha jól betejezed vagy porozod nem sok különbség van én ezt tettem sör problémával nagyon szeretem persze mértékkel de hogy alkohol miatt ne legyen belőle probléma az alkoholmentest iszom ha megkívánom .Szép és problémamentes terhességet kívánok 8hetes km
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tejeskávét iszol az nem árt neki de napi 3nál többet ne nagyon igyál.Nekem ezt javasolta a nőgyógyászom.21h km
2010. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!