Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi időbe telt a...

Kinek mennyi időbe telt a fogamzásgátló abbahagyása utan teherbe esni? És van olyan akinek orvos javasolta hogy szedjen vmi vitamint, nekik mennyi idő után sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ga nagyon bénán tettem fel a kérdést.

2 éve próbálkozunk a párommal a babával, jártam orvoshoz is és ő mondta h szedjek vmi vitamint gravidát v elevitet. Mind kettőnél olvastam jót rosszat de a gravidánál maradtam.

Lassan 2. Honapja szedem reménykedünk h a vitamin segít kicsit.


2014. dec. 16. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hónappal a fogamzásgátló abbahagyása után lettem terhes. És nem szedtem semmilyen vitamint. Akkor kezdtem el Elevitet szedni, mikor már megtudtam, hogy terhes vagyok.

Viszont ha ilyen régóta próbálkoztok, akkor nem voltatok még egy teljes körű kivizsgáláson?

2014. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a parom makacs nem akar el menni dokihoz azzal próbál nyugtatni h ha jönni steretne a baba akkor jön, de tudom h csak fél a dokitól h mit mondana.

5 éve voltam terhes sajnos akkor túl korán 9. Hhétig rendesen meg volt a mensim és egyszer csak kimaradt akkor mentem dokihoz is 10. Hétbe léptem a 12 hétre nem volt szívverése a babámnak igy kapartak :(

16 éves voltam akkor gyogyszert is szedtem :(

Most pedig se cigi se gyogyszer és a baba várat magára :( félek h nem lehet babám:(

2014. dec. 16. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A márciusi mensesem után már nem folytattam a fogamzás gátló szedését. Júliusban fogant a babánk.
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása után még 3x megjött, aztán azóta sem...a fog. után elkezdtem az Elevitet szedni, három hónapig szedtem, és kb. mikor elfogyott, akkor foganhatott a babám, így rögtön elkezdtem a Gravidát (híztam az Elevittől). Azóta fogytán van a Gravida 3 hónapos adag is, és már beszereztem egy újabb 3 havit. Nem hinném, hogy a vitaminokon múlt, de lehet, hogy segített a teherbeesésben. Sok sikert! 17hkm
2014. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!