Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy birom ki ezt a 3 napot?...

Hogy birom ki ezt a 3 napot? Missed ab vagy baba.

Figyelt kérdés
Hétfőn kell visszamennem uh-ra a laboreredménnyel.Nem látszik a baba az uh-n.7-8 hetes vagyok,2 petezsák volt,az egyik felszívódott,a másik szabályos és nő még mindig,de nem látszik a baba.Lehet hogy a másik gátolta a fejlődését eddig?Megőrülök hétfőig,a laboros papíron nincs hcg,nem tudom melyik eredmény a fontos most ebből a szempontból.Nem vérzek viszont néha görcsöl a hasam,5-ik héttől Utrot szedek,ami ugye késleltetheti a vérzést.Lehet Utro nélkül már véreznék.
2014. dec. 19. 05:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valaki volt már így?Reménykedhetek?Borzasztó ez így,nem is tudok a karácsonyra készülődni.
2014. dec. 19. 05:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Tudom milyen borzasztó ez, már szívhangnak is kéne lennie, készülj úgy lélekben, hogy valószínűleg nem sikerült, és tudatosítsd, hogy nem tehetsz semmit, ez már nem rajtad múlik. Gyorsan itt lesz a hétfő és a bizonyosság.
2014. dec. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Erre nem akarok gondolni!Nyáron voltam missed ab-on!
2014. dec. 19. 06:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudom mennyire rossz az ilyen bizonytalanság. Remélhetőleg csak a hetek vannak elszámolva, és minden rendben van (és lesz is). 3 nap nem nagy idő, ha nem figyeled az órát percenként, hamar el fog telni. Kösd le magad valamivel! Tiszta szívből kívánom a legjobbakat!
2014. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem az első babámmal csak a 8.héten volt szívhang. én hiszem hogy nálad is minden rendben lesz!
2014. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem itt nem sok remény van, de mindig vannak csodák, láttam már itt is nem egyszer, hogy mindenki szerint esélytelen volt, aztán mégis. Nagyon megértelek, nekem februárban volt missed abom, szintén ikrekkel, mindkét petezsákom üres maradt a 9. héten is. Én se véreztem, pedig nem szedtem semmit. Nagyon nehéz mit mondani, tudom, milyen szar várni. Én nagyon drukkolok neked, hátha csoda történik, de sajnos nagyon nem néz ki jól a helyzet :(
2014. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom ilyenkor mit lehet mondani, mert nekem ilyenkor már volt szívhang, de nekem is volt egy hét amíg nem látszódott baba a petezsákban csak nőtt. Biztatni nem akarlak, mert szerintem mindkét dolog esélyes, hogy lesz baba meg, hogy nem, de sajnos inkább a nem az esélyesebb. Ilyenkor ha csak el nem mérték az uh-on heteket, már kellene szívhangnak lennie. Nekem 6 hét+5 naposan volt szívhang. Szerintem nem attól nem nőtt vagy nem lett szívhang, mert ott volt a másik, valószínűleg valamilyen fejlődési rendellenesség lehetett, és amiatt a szervezet így intézte el.Az utronak van valóban vetélést gátló hatása, mert magasan tartja a progi szintet.
2014. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem kezdett el sorvadni a másik petezsák is? Mitől nő?
2014. dec. 19. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ezt nem tudom neked megmondani, nekem is nőtt mindkét petezsák, gyönyörű, szabályosak voltak, csak épp üresek. Valószínű, hogy egy idő után elkezdtek volna sorvadni, de nem vártuk meg, megműtöttek inkább.

Méretre egyébként megfelelne a petezsák 7-8 hetes terhességnek? Ha igen, az még talán adhat valami reményt.

2014. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hétfőn még kettő volt,12 meg 15 mm,csütörtökön már csak egy volt,24mm.
2014. dec. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!