Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés is vajúdásnak...

A keményedés is vajúdásnak számít?

Figyelt kérdés
Egész éjjel keményedtem tompa alhasi fájdalommal keverve.A pici is egyfolytában mozgolódott kivéve mikor bekeményedrem.Most is fenn van szerintem nem is aludt.

2014. dec. 19. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az nem csak felkészülés a szülésre nekem 7-8 hónaposan is sokat keményedett a pocim főleg ha sokat dolgoztam.
2014. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem számít vajúdásnak.
2014. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak keményedéssel mentem szülni a 37.héten.Sima terhesgondozásra mentem,ahol a dokim megvizsgált.Mondtam hogy keményedek nagyon,de ennyi.Megvizsgált,és közölte,hogy 2,5 ujjnyira nyitva vagyok,ma szülünk :)

Úgyhogy nekem keményedéseim voltak,"fájások" helyett.Mikor rá tettek a gépre,ott a fájások maximumot mutattak,a szülésznő alig hitte el,hogy én ebből nem érzek szinte semmit,csak keményedek.3óra múlva,egészségesen megszületett a fiam.

2014. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!