Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha 2 hettel...

Szerintetek ha 2 hettel szules elott elmulik a nemi herpeszem szulhetek termeszetes uton? Nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
37 hetesen jott ki tartott 3 napot s el is mult. Mindenhol azt olvastam hogy amig aktiv addig fertoz. Orvoshoz csak hetfon menyek, kerlek irjatok addig valami megnyugtatot.

2014. dec. 19. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nyugtatót fogok írni, hanem a véleményem. Szerintem nem szülhetsz spontán.
2014. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezed? Gondolom nem először jött ki,illett volna tájékozatni róla. De én is úgy tudom, hogy nem szülhatsz természetes úton mert kijöhet szülés alatt is.
2014. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Evente egyszer szokott kijonni, egesz terhessegem alatt nem volt, eszembe sem jutott. Most tartott 2 napot, kertem idopontot az orvostol hetfon menyek hozza. Addig szerettem volna velemenyeket kerni.
2014. dec. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!