Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez még terhesség? Tudom...

Lehet ez még terhesség? Tudom több, mint 5000 ilyen kérdés van, de ez nagyon fontos nekem.

Figyelt kérdés

3 hete együtt voltam a férjemmel,megszakítással.(tudom az nem rendes védekezés).

Azóta volt hányingerem,szédülés,éhség érzet,az alhasam szúrt és görcsölt.

A hátam fájt és fájt a fejem,a melleim is a kétszeresére nőtt,megjelentek rajta dudorok.

Nemrég tudtam meg hogy,kétoldali petefészek cisztám van,így nem tudom mikor kéne megjönnie,mikor van a pém.

Csináltam már tesztet,de negatív volt.Hétfőn elkezdtem vérezni,de csak épp hogy,majd szerdán kicsit erősebben.

De nem olyan volt mint a normális menzeszem,ami eddig volt.

Még mindig hányingerem van,szédülök és éhség érzetem van,a mellem még mindig hatalmas,de most nem feszül annyira mint 2 héttel ezelött.

A hasam feszül,furcsa érzést érzek.

Voltam nőgyógyásznál de akkor még semmit nem láthatott.

Nagyon szeretnénk kisbabát,de eddig nem jött össze.



2014. dec. 19. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tehát azóta már abbamaradt a vérzés? Mikor csináltad a tesztet?
2014. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy fontos neked, mert nyilván nagyon szeretnétek babát. Viszont az a baj, hogy még a leírtak alapján se tud itt neked semmi biztosat mondani.

Én csak annyit írok: remélem úgy alakulnak a dolgaid, ahogy szeretnéd, sok sikert!

2014. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos szerinte nem vagy terhes. Bar nem allitom 100%osan.

"Nagyon szeretnel gyereket "DE EDDIG" nem jött össze.

Ez problema,lehet tobbszori probalkozas utan sem jott ossze,es ez miatt nagyon vagy egy kisgyerekre, es mindig kudarcot vallot. Igy annyira szeretnel es ez van a fejedbe tutu terhes vagy,mert az vagyok...ilyenkor leblokkold a fejedben a dolgokat ami kihat a mensttuaciodra is, tudatodd kivul produkalod a terhessegi tunetet. Ezert sem jott meg rad rendesen.



inkabb probald azt magyarazni magadnak, nem vagyok terhes majd legkozelebb mar biztosan megjon rendesen ne akkarj eroszakal teherbe esni.


nem bantani akarlak, mert tudom milyen erzes amikor gyereket akkarok, en is boktam ilyen helyzetbe, bar nem tobbszori ptobalkozas ellene valott kudarcot a gyerek.

Nyugodj meg es ne stresszeld tul a dolgot, ne gondolj bele tuneteket, mert ezzel az egesz hormond rendszeredet csak felboritod, osszezavarod, annyira hogy meg a peteeresed sem lesz. Nyugodj meg, es kivanom mihamarabb kis babaval legyel megàldva!

2014. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek gyereket akkor miért megszakítással csináljátok?????????
2014. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen abba maradt a vérzés,tegnap délután.

De nem volt se darabos,barnáztam egy nagyon pici pirosas vér is volt benne,bocsánat hogy így fejezem ki magam.

A tesztet múlthét hétfőn végeztem el,de negatív lett.

Érdemes lenne még egyett venni?


Tudom hogy ezek alapján nem tudnak mit mondani,de köszönöm hogy válaszoltál 2-es.


Márciusban lett volna egy kisbabánk,de elvetéltem.Azóta védekeztünk és most jött el az az érzés hogy szeretném megint megpróbálni.

Szeretnék babát,de nem beszélem be magamnak,hogy terhes vagyok,mivel tudom milyen lesz utána.És sajnos mindig azt érzem,mondom magamnak hogy úgyse lesz ebből baba.

2014. dec. 19. 12:52
 6/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam mindig a negatív érzéseket hozom ki magamból és nem tudok arra gondolni hogy na akkor most igenis baba van,hanem tudom hogy nincs.:(


Azért megszakítással vagyunk együtt,mert a férjem még nem érzi 100%-nak magát.

Még mindig az előző baba dolognál van,hogy elment.És most fél hogy ugyan az lesz,hibásnak érzi magát,így nem vagyunk együtt normálisan.

2014. dec. 19. 12:56
 7/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm a jó kívánságokat!Remélem egyszer tényleg sikerül:)
2014. dec. 19. 12:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Lassan 2 hét is eltelt a teszt óta? Én gyorsan vennék még egyet, és ellőném reggel, mert ha pozi, nem kellene barnázni, vérezgetni, érted... Ilyen tünetek mögött kell lennie valaminek. Ha negatív, legalább megtudod, hogy nem baba miatt érzed így magad, és más okot kell keresni. Talán megviccelt a saját szervezeted, annyira vágysz a terhességre, talán hormonprobléma, stb. Mindenesetre minden jót kívánok!
2014. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam hogy veszek még egy tesztet és legalább megnyugszom hogy igen vagy nem.

Ha nem akkor elkell mennem orvoshoz kivizsgálásra.Már voltam endocrinologusnál,adott fogamzásgátlót és valami más gyógyszert,azt mondta hogy ettól meg kell hogy jöjjön.

De nem normálisan jött meg,ilyen még nem volt és mint mondtam szeretnék babát,de nem beszélem be magamnak és én sajnos pesszimista vagyok.

2014. dec. 19. 13:26
 10/13 anonim ***** válasza:
A teszt már kimutatta volna, ha terhes lennél. Majd ha a férjed is akarja össze fog jönni. Szerintem inkább valami hormonális ingadozás lehet inkább. A teszt 3 hetes együttlét után kimutatná már.
2014. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!