Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányos anyukák! Ki mennyit...

Dohányos anyukák! Ki mennyit szív el naponta? Mennyire féltitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Persze alap dolog, hogy le kell tenni, de van aki nem bírja. Légyszi írjátok oda azt is, ki hány hós.
2010. febr. 2. 16:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
70%

Uhhhh...készülj fel,hogy le fogják a hajad ordítani,szóval fel ne húzd magad ^^


Én az 5. hétig de nem sokat és csak mert nem vártunk babát...:)

Aztán letettem ^^


A dokik azt mondják,hogy aki nagyon erős dohányos az is inkább szívjon egyet naponta,mert az elvonási tünetek rosszabbatt tesznek mint 1 szál.


Lehet kár volt írnom mert én is le leszek pontozva.D

2010. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
40%

Napi 4-6 szálat.

14h

2010. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
64%

Egy.két szálat én is elszívtam, de nem mindennap.

Én a dokinak is megmondtam, a terheskönyvemben is benne volt.

Hálistennek semmi gond, 3.30kg-al született, túl is hordtam.

De mindenkinek azt javaslom, h tegye le. Azt a lelkiismeret furdalást senkinek nem kívánom, éjjeleket bőgtem végig miatta. Utána egy hétig nem gyújtottam rá, aztán megint elszívtam egyet. Borzasztó volt, és a kicsinek is, ha belegondolok, h akkor fuldoklott.

Egész életemben törleszthetek neki...

2010. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
90%

Én 5 hetesen hagytam abba, nagyon durván cigiztem pedig.

1 doboz simán elment egy nap.Aztán megtudtam, hogy babát várok, 2 nap alatt elszivtam még 3 szálat, azota semmit!

6,5 éve cigiztem akkor.Meg lehet állni, csak akarni kell hidd el.Nagyon rossz lelkiismeretfurdalással élni, foleg, ha lesz vmi baja a picidnek.Én nem vállaltam inkább szenvedtem, csak az első 3 nap volt rossz.Próbáld meg!

Sok sikert hozzá!



36 h km

2010. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
53%

Ugye utolsó? Nem nehéz megállni ^^


Amúgy csak még úgy megjegyezném,hogy ha megszületik a baba,nehogy szoptatni merjétek mert ott már semmi sme szűri a nikotint sem a többi kátrányos anyagot.Ha nem bírjátok letenni, akkor tudjátok mi kell...

2010. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
80%
Én amint pozit teszteltem letettem, előtte napi 1 doboz elment. Én nagyon féltem a babámat, így meg tudom állni.
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Nem érdemes ezért senkit sem lepontozni, a kérdés CSAK dohányzó kismamáknak szólt. Úgy gondolom mindenki maga tudja, hogy leteszi e vagy sem. Illetve, hogy letudja e tenni vagy sem. Már én is a napi 1-1.5 dobozról lecsökkentettem pár szálra és 8 hetes vagyok. Próbálom letenni, remélem sikerül!
2010. febr. 2. 18:00
 8/60 anonim ***** válasza:
56%
16 hetes vagyok napi 4-5 szálat illetve pontosabban azt sem szivom végig csak pár slukkot. de van is miatta lelkiismeretfurdalásom!! terhesség elött másfél dobozzal elszivtam. és tényleg le fogják orditani itt a fejedet meg mostmár lehet hogy az enyémet is!
2010. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, a városi levegő van olyan káros, mint a cigi.
2010. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
76%

mondom már el is kezdték a lepontozást ^^ de ez nekem szól,mert tudják,hogy én vagyok:)



Én szorítok neked amúgy,sikerülni fog ne félj ^^

2010. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!