Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudják megcsinálni a 12...

Nem tudják megcsinálni a 12 hetes ultrahangot mert van egy "kis pocakom"? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes ultrahangon. Fizetos magan rendelesen. 11re volt idopontom, negyed oraval kesobb hivtak be. A vizsgalatot vegzo doktorno minden percben siettetett, hogy nem erunk am ra sokaig es meg be sem ertem... Majd kozolte, hogy hat ugy nez ki, hogy minden rendben, de nem garantalja, mert van egy "kis pocakom" es nem latja rendesen. 170cm vagyok es 80 kg,nem a legvekonyabb, de nalam nagyobb daraboknak is megcsinaljak a vizsgalatot nem?? Most meg mar masik dokinal csak januarban lesz rendeles... Akkor buktam a 12 hetes ultrahangot?? Hogy van ez?? A leletre rairta nagbetuvel, hogy "rossz latasi viszonyok"...... ?? Igazsagtalannak tartom a dolgot, raadasul ez egy maganklinika. ??

2014. dec. 19. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen, amikor sok volt a levegő a beleimben. Akkor írta rá,hogy rossz látási viszony!

Nem lehet,hogy nálad is ez volt?

Én sem éreztem magam puffadtnak, de ezek szerint mégis!

2014. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnél is ez volt. Neki 2 hét múlva vissza kellett mennie, akkor már rendesen lehetett látni.
2014. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Hat de a 12 hetes uh-t meg huvelyi ultrahangal vegzik nem?
2014. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az már hasi.
2014. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Har en vissza mennek szivesen, de csak januarban lesz legkozelebb rendeles itt es a kornyek osszes nogyogyaszanal is es ugy tudom 13-14 hetesen mar nem olyan a vizsgalat. Nekem semmit nem mondott gazokrol, csak, hogy pocakom van...
2014. dec. 19. 14:46
 6/26 A kérdező kommentje:
Huvelyivel is megnezte es hasival is... Azt hiszem tobbet nem megyek erre a helyre..
2014. dec. 19. 14:47
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kórház?
2014. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Maganklinika
2014. dec. 19. 14:50
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt, kb. ugyanilyen alkat vagyok mint Te (168 cm és 78 kg voltam akkor). Nem lehetett jól látni, visszahívott a doki egy héttel későbbi időpontra, hogy addig majd sokat nő a baba, és jobban lehet majd látni, így is lett. Annyit javasolt még, hogy ne menjek üres hólyaggal, mert akkor jobban látni majd, mert a teli hólyag "felnyomja" a babát. Nekem is ráírták, hogy rossz látási viszonyok, és még azt is odaírták mellé valahogy orvosi nyelven megfogalmazva, hogy a hasam miatt :D... már nem emlékszem pontosan mit írtak. De kicsit rosszul esett :D :D.. nem vagyok 120 kg..

A Te esetedben az tényleg rossz, hogy csak januárban tudsz visszamenni :( én sem szívesen várnék addig. Máshová sem tudsz bejelentkezni addig már?

2014. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy magánklinika, de kórházba attól még el tudsz menni!
2014. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!