Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja késik a menzeszem. Ma...

3 napja késik a menzeszem. Ma teszteltem kb 11:30-kor nem reggeli első vizeletből. Kb 3 perc múlva a kontrollcsík erős a második csík nagyon halvány, épp hogy látható. Azóta is ott van a halvány csík de mintha erősebben látszana. Terhesség?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Halvány csík is csík! Terhes vagy
2014. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudod miért erősödött ehy kicsit azóta a második csík? Sok helyen olvastam hogy az álpozitív teszt szokott erősödni egy idő után
2014. dec. 22. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Pl hnap vagy vmeik nap csinalj ujjat reggeli elsobol! De ha mar az elejen latszott valami akkor pozitiv. De ugy a biztos. Korai terhessegnel reggeli elsovel ;)
2014. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jelent meg a második csík, akkor terhes vagy. Gratulálok!
2014. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tesztre az volt írva hogy 3 percen múlva olvassam le az eredményt én kb 2 perc múlva néztem meg először akkor már látszódott a nagyon nagyon halvány csík.. Azóta is látni.. Mutattam a családtagoknak szerintük ez annyira halvány hogy nem vagyok terhes csak olcsó rossz minőségű a teszt,azért halványodott be.. Hmm pedig reménykedtem a babában. Mindenkinek köszi a választ! :)
2014. dec. 22. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Már pedig valószínűleg baba. Nem első vizeletből 3 nap késés után még nem látszik olyan erősen, ráadásul nem mindenkinek ugyanannyi hcg-t termel a szervezete. Amúgy meg száradás után nekem is jobban látszott, a lényeg, hogy időn belül megjelent a 2. csík. Persze azért 1-2 nap múlva ismételd meg, ha nem bízol abban a tesztben, akkor másik fajtával, de pl. az x-epil is olcsó és megbízható! Szorítok Neked!
2014. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem ilyen volt,a család szerint ez negatív

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

35 hetes vagyok :)

2014. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is kb ilyen mint a tiéd :)
2014. dec. 22. 19:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként x-epillel csináltam. Barátnőm mindig x-epillel tesztelt neki mindig egyértelműen negatív volt. Holnap veszek más fajtát, mert már nem tudom mit higyjek :/
2014. dec. 22. 19:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta olyan mintha halványodott volna..
2014. dec. 22. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!