Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan hölgyek...

Vannak itt olyan hölgyek rajtam kívül, akik szintén úgy érezték a szülés után, hogy egész hátralévő életükben tudnák hanyagolni a szeretkezést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem kívánom az együttlétet a szülés után. Jelenleg mindenem a baba, és egyáltalán nem gondolok a szexre. Nem tudom a párom meddig tolerálja ezt hosszútávon.

2014. dec. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Biztos vannak. De a Csaladi kapcsolatok-Válás témakörében mégtöbben...
2014. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Én is érzem ezt, de próbálok visszazökkenni a régi kerékvágásba. A szülés óta eddig két aktus volt (császár volt, most 2 hónapos a kislányom), az első elég rossz volt, de igyekeztem nem mutatni, a második már jobb, remélem lassan visszatér valamelyest a harci kedvem. Meg úgy vagyok vele, hogy "evés közben jön meg az étvágy", ezért akkor is belekezdek ha semmi kedvem hozzá, mert ha nem tenném, most úgy érzem nagyon sokáig meglennék nélküle. De nekem a második babám, és az elsőnél is éreztem ezt, de nagyon lassan azért elmúlt. Sajnálom a férjemet, mert mi terhesség alatt sem lehettünk együtt (bár őszintén szólva akkor sem kívántam a szexet semmilyen formában), és nagyon türelmes volt, szeretném ezt viszonozni neki. Szóval tapasztalatom szerint el fog múlni előbb utóbb ez az érzés.
2014. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Abszolút nem éreztem így, szóval bennem nem találsz sorstársa. Nekem is az időm nagy részét közvetlenül szülés után a kisfiam tette ki, nyilván jóval kevesebbet is voltunk együtt a férjemmel, de ez nem jelentette azt, hogy ne vágytam volna rá.

Inkább csak tanácsként mondom, hogy valamilyen szinten teljesen normális, hogy így érzel, hisz a tested most egy nagyon fontos dolgon esett át, plusz még a hormonok is közrejátszanak, de soha ne felejtsd el, hogy attól, mert anya lettél, még nem szűntél meg nőnek lenni és a párod számára létezni!

Próbáljatok meg kicsit kikapcsolódni és élvezzétek egymás társaságát!

Mert ez hosszútávon nagyon nem tesz jót egy kapcsolatnak! És mondom ezt nőként!

2014. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én bekaptam több komplikációt is, így szó szerint háborús állapotok voltak az alvázamon, ülni se tudtam hetekig. A kórházba több orvos bejött megnézni, olyan állatorvosi lónak számítottam. Gyakorlatilag traumás sérülés a hüvelyben és a végbél környékén.


Szóval az első hetek nekem eleve arról szóltak, hogy segítséggel mentem ki a mosdóba, egyébként feküdtem hanyatt és dobáltam be a fájdalomcsillapítókat.


Aztán a 6 hetes kontrollra jobban egészen rendbejöttem és érdekes módon nem is fájt az első együttlét, pedig végigvarrták a hüvelyemet. A visszaszűkülés volt pár hónap, elsőre még két néger vendég is befért volna a férjem mellé :)

2014. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. A hátam közepére sem kívánom, pedig 8 hónapja szültem. Néha elkap a hangulat, de nagyon néha. Régen szintem minden nap volt szex, most meg ha két hetente egyszer az már a férjemnek ünnepnapnak számít. Nagyon édes a férjem, mert maximálisan mellettem van és mindig azt mondja, hogy ne idegeskedjek, minden visszaáll nemsokára a régi kerékvágásba. Nagyon félek, hogy meg lesz ennek a böjtje, de nem tudom magamra erőltetni. Nálam szerintem a kialvatlanság a fő ok. Nem marad energiám rá, pedig a férjem sokat segít. A 8 hónap alatt annyit éjszakáztam a kislányommal, hogy örülök, ha aludhatok, nemhogy szexeljek :(
2014. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szinten igy ereztem sajnos, aztan jobb lett. most varjuk a masodikat, hat a terhesseg alatt sem jobb! a hatam kozepere kivanom a szexet :-(
2014. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!