Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hyperechogen magzati bél...

A hyperechogen magzati bél mit jelenthet?

Figyelt kérdés
17+3 hetes kismama vagyok és az uh-n ezt mondta az orvos, hogy ilyet lát persze ne ijedjek meg. De azért mégis félek, a kombinált vérvétel eredménye dawn 40000:1 hez, a babának mindene jol fejlődik, semmi gond nincs csak ez. Volt valakinek már ilyen?? Mi lett belőle?? Vaklarma v komolyan kéne venni. Genetikai uhra megyek.

2014. dec. 27. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Utánanéztem a neten, az orvostudakozó.hu oldalon az egyik kismama ugyanezt kérdezte. A doki azt válaszolta neki, hogy Down-kór lehetőségét veti fel, de 80%-ban vaklárma.
2014. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1:40000-hez akart lenni, nem? Mert fordítva a normális esély negyvenezerszerese, hogy Down-kóros a baba. szóval nem mindegy, hogy elírás-e.
2014. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen azt en írtam el. Fordítva 1:40000.

Kedves első válaszoló, köszönöm, én is olvasgattam utánna ugyan ezeket találtam, csak még is bennem van a félsz. Talán van itt valaki akinek ua. Volt a probléma :(

2014. dec. 28. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ugye minden rendben a picivel? Első voltam
2015. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!