Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp. -i dokit keresek, jó...

Bp. -i dokit keresek, jó ajánlásokat várok, olyat, akinek van magán rendelője is, mert majd kb. a 5. -6. hótól oda járnánk, de leőtte még feleslegesnek tartom. Kinél szültetek? Hol? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én még nem szültem..25 hetes vagyok! Én dr.Szinte Andráshoz járok magánrendelőbe. Egyébként a dél pesti kórházban van..a kórház lehet nem a legnívósabb,de nekem megéri ez a doki. Nagyon figyelmes,lelkiismeretes,bármikor a rendelkezésemre áll.

Ja..a rendelője pesterzsébeten és szigethalmon vagy miklóson van..én erzsébetre járok hozzá. Én nagyon megvagyok elégedve vele.

Boldog Babavárást!!

2010. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia,

az én dokim a jános kórházban dolgozik,de van magán rendelése is.szivesen megadom az elérhetőségét ha érdekel,én júniusban szültem nála és Mindennel Nagyon!!! megvoltam elégedve!! A terhesgondozás alatt is nagyon kedves,türelmes,figyelmes volt. Minden kérdésemre válaszolt,akár 100x is :) Szülésnél is végig mellettem volt,mindenben segített,minden részletesen mondott közben is. amúgy én az alapján is választottam dokit végül,hogy mennyire van messze tőlem a kórház,a vége fele sokat számít ;) (amúgy a kórházban a szülőszobák is nagyon szépen vannak felújítva 1ágyasak :) )

2010. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok...helyesbítek..nála nem szültem még. Amúgy igen 3 éve. Tolnay Lajos volt a dokim...na Őt nem ajánlom nyugodt szívvel!!!
2010. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt szültem 10 éve és 11 hónapja

Az orvosok menüpontban az első orvosnál.

Tavaly a magánrendelése 700 ft volt.

2010. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én Kosztin Árpádhoz járok, ő a Szent Istvánban és a Telkiben is dolgozik. A belvárosban (Bazilikánál) van a magánrendelése, és az alternatív szülés híve. A neten találsz róla még 1-2 infót. Ha kell a száma, szívesen megadom.
2010. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a dél-pestiben szültem novemberben ügyeletesnél,dr szinte andrásnál,annál az orvosnál,akit az első válaszoló is írt.nagyon meg voltam vele elégedve,császározott,nagyon szép a vágásom.szülés után 2x is lejött hozzám,hogy hogy vagyok.pedig nem adtam neki pénzt.
2010. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Szeretnék elérhetőségeket kérni a jó dokikhoz, akiket írtatok, meg esetleg a ti neveteket hozzá és hogy melyik évben szültetek nála, csak hogy tudjak kire hivatkozni.


Egyébként hogy megy ez, hogy kórházi rendelésre járni az elején, aztán váltani?

2010. febr. 5. 08:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Róbert Klinika magán klinika magán orvossal,kicsit húzós az ára de megéri mert minden fantasztikus.Ha érdekel privibe tudok elérhetőségeket írni.
2010. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor megírom Dr.Kosztin Árpád asszisztensnőjének a tel.számát, ez a publikus: 0670-456-0077, itt tudsz érdeklődni és időpontot kérni.
2010. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Várnék még ajánlásokat, elsősorban PESTI dokiktól. lakcím szerint a Szt. János kh-ba tartozom, de pesten lakunk és nem akarok sokat utazgatni emiatt, ezért keresnék vkit a közelben... pl. szt. istván kh., klinikák...

2010. febr. 5. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!