Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal 4 alkalommal megszakítással "védekeztünk". Mindegyik alkalom menstruáció utáni 1-2 napban törtent és az azt követő menstruációm gyengébb volt a megszokottnál. Gyakran kell pisilnem és néha szúró, nyilaló érzést érzek az alhasam két oldalán.

Összefoglalva nem termékenységnél történt és megszakítással. (2,5 hét múlva kell megjönnie). Fenn áll a veszélye vagy csak beképzelem? Eléggé aggódom ez miatt, mert még nem szeretnék gyereket.



2015. jan. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de valószínűbb, hogy felfáztál ebben a hidegben.


Röntgenszemünk viszont nincs, szóval ha érdekel a tuti, akkor vegyél egy terhességi tesztet (akár patikában, akár drogériában) és kiderül.

2015. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes elvégeznem a terhességi tesztet? Azt olvastam hogy van olyan teszt, ami a teherbeesés után2-3 nappal kimutatja de én ebben nem bízom annyira.
2015. jan. 3. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél gyreket, akkor miért nem védekeztek? Mert a megszakítás nem az.


Egyébként teherbe lehet esni a menzesz utána mapon is, olyan nincs, hogy terméketlen nap, csak valamivel kisebb esélye van a teherbeesésnek.

2015. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztosat 10-12 nap után mutatnak a tesztek, de elvileg ezen már túl vagy, nem? Mert ha azóta már volt egy gyengébb menzeszed, és most újabb két hét múlva várod a következőt, akkor számításaim szerint a védekezés nélküli szex az már vagy 6 hete volt...
2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok egy tesztet.
2015. jan. 3. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

" van olyan teszt, ami a teherbeesés után2-3 nappal kimutatja de én ebben nem bízom annyira."


Csak ilyen teszt van. És igen, elég megbízható. CSAKHOGY, amit te nyilván nem tudsz: a teherbeesés utáni 2-3 nap megegyezik az aktus utáni ~14-15 nappal!

2015. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony így is lehetsz terhes. A megszakítás nem védekezés.

Ha most csinálsz egy tesztet nem biztos,hogy ki fogja mutatni még a terhességet, én várnék még kb. 1 hetet a helyedben-

2015. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!